Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki prośba o #wykopefekt

Posiadam pustą nieruchomość około 300m2, postanowiłem pomóc #ukraina a mianowicie migrantom. Podjąłem decyzje że przeznaczę cały budynek dla około 50 Kobiet z dziećmi, które uciekają z terenów wojny. Sam nie jestem w stanie wszystkiego dźwignąć dlatego proszę o pomoc. Jeżeli jest ktoś z #lodz lub okolic to od poniedziałku przeprowadzamy zbiórkę potrzebnych rzeczy.

Potrzebne jest tak na prawdę wszystko! Ci ludzie uciekają bez niczego, dlatego będziemy potrzebowali Odzieży, żywności, środków higienicznych, zabawek, poduszek, kocy, pościeli itp.

Potrzebne są również łóżka, materace, polówki cokolwiek na czym da się spać!
Możliwe również że będzie potrzebna pomoc logistyczna, psychologiczna lub prawna. Każda pomoc jest nieoceniona!

Dla tych co chcieli by wesprzeć nas w inny sposób podaje link do zrzutki https://zrzutka.pl/x66bx8

Cała zebrana kwota zostanie w 100% wykorzystana na pomoc Migrantom. Nie pobieram żadnego czynszu za lokal! Z zebranych pieniędzy zostaną pokryte tylko rachunki za gaz i prąd, montaż prysznicy oraz rzeczy na bieżąco potrzebne przyszłym mieszkańcom. Jestem w kontakcie z Urzędem miasta Łodzi i wszelkie nadwyżki czegokolwiek będą przeznaczane do tej właśnie instytucji.

W razie pytań postaram się na wszystko odpowiadać na bieżąco.
#wojna
  • 9