Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Wiekszosc ma tutaj spuscizne jak zobaczy prezydetna ukrainy w samym mundurze lub przy kawce z zolnierzami ale czy wy serio nie bierzecie pod uwage ze to wlasnie moze byc robione pod pubike? Podobno o zolnierzach na wezowej wyspie nie zginela tylko sie poddala. Zapraszam do dyskusji.
  • 20
@init5: gdzie mial uciec? ile on tam jest, skad wiesz ze nie siedzi w bunkrze a wychodzi tylko po to by nagrac filmik? aktualnie kijow nie jest jakos mega zagrozone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blakker: Podobno nie zginęła...Jakby nie zginęli ruscy pokazliby ich z bliska, trabiliby o tym na cały świat, tak żeby nikt nie miał wątpliwości i tak, żeby można było to zweryfikować. Tymczasem nic takiego się nie dzieje. Oni zginęli.
@Qutaphone: Rozne sa wersje, nie chce mi sie wierzyc w wszystko co widze i czytam. Po prostu mysle ze jedna strona i druga strona tworzy wiele bajek, dochodzenie prawdy bedzie ciezkie.

Nie jestem sam za wojna ale cos mi smierdzi na kilometr. Nie jestem nawet za kacpami.
@Qutaphone: To czemu ruskie nagle po xx latach #!$%@? nagle przeciwko calej eu? Nie czaje, jezeli uwazasz ze logicznie potrafisz to wyjasnic to daj znac. Ja aktualnie nie czaje, biore pod uwage jedynie znaleziska co sa w necie .