Wpis z mikrobloga

Bardzo mocno kibicuję Ukrainie, ale od początku w tej wojnie mi coś nie pasuje
Na proste pytanie, gdzie są te dramatyczne obrazy wojny, gdzie płonące miasta, gdzie rozdarte ciała ofiar, gdzie zniszczona infrastruktura? Odpowiedź - poszukaj sobie w Internecie, tutaj filmik z Ukrainy. Pierwsza wojna, której trzeba szukać na tajnych kontach...
W telewizji zapętlają się obrazki zniszczonego bloku czy jakiegoś pojazdu wojskowego. W internecie filmiki z wojen sprzed kilku lat...
W dobie smartfonów, internetu gdzie Ukraina twierdzi, że jest już nawet 20 tys ruskich trupów powinniśmy mieć wszedzie fotorelacje i coraz nowsze filmy i streamy. Gdzie to wszystko jest?
Zaczynam mieć wrażenie, że ktoś ostro nas oszukuje. Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem ciekawe artykuły. Nie mam pojęcia co o tym myśleć, ale będę śledził na bierząco. Więcej info w komentarzach.

Dodam tylko, że lokalizacje b---------ń pokrywają się z lokalizacjami amerykańskich lab.

#polityka #wojna #ukraina #konfederacja
kogi - Bardzo mocno kibicuję Ukrainie, ale od początku w tej wojnie mi coś nie pasuje...

źródło: comment_164589918042jsbSmEzaei6WJ8j3JJl3.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niemamwiedzy: tu nie chodzi o zolnierzy, bo nikt nie oczekuje od nich publikacji czegokolwiek, ale mamy dobe smartfonow a tam mieszkaja zwykli ludzie. Materialu w necie jest bardzo malo a wiekszosc to fejki. Dezinformacja jest taka, że nie wiadomo komu wierzyc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogi: mając do dyspozycji praktycznie cały świat wybrać na lokację takich labów akurat Ukrainę, pod samym bokiem Putina i jego służb? Bez sensu kompletnie.
Zdjęć nie ma dużo - Ukraińcy nie pokazują swoich a Rosjanie po wcześniejszych wpadkach z geolokalizacją mogą mieć zakaz robienia fotek.
  • Odpowiedz
@kogi jest mnóstwo normalnych materiałów.
Sporo fejkow też, ale tych realnych materiałów też dużo, wystarczy przejrzeć telegram, wypoku czy kilka innych miejsc.

Mówienie że materiałów jest mało to mocna odklejka.

Niestety trzeba polegać na własnym instynkcie - wszyscy rabini którzy wystawiali certyfikaty koszerności materiałów dawno już s---------i do Izraela.
  • Odpowiedz