Wpis z mikrobloga

Bardzo mocno kibicuję Ukrainie, ale od początku w tej wojnie mi coś nie pasuje
Na proste pytanie, gdzie są te dramatyczne obrazy wojny, gdzie płonące miasta, gdzie rozdarte ciała ofiar, gdzie zniszczona infrastruktura? Odpowiedź - poszukaj sobie w Internecie, tutaj filmik z Ukrainy. Pierwsza wojna, której trzeba szukać na tajnych kontach...
W telewizji zapętlają się obrazki zniszczonego bloku czy jakiegoś pojazdu wojskowego. W internecie filmiki z wojen sprzed kilku lat...
W dobie smartfonów, internetu gdzie Ukraina twierdzi, że jest już nawet 20 tys ruskich trupów powinniśmy mieć wszedzie fotorelacje i coraz nowsze filmy i streamy. Gdzie to wszystko jest?
Zaczynam mieć wrażenie, że ktoś ostro nas oszukuje. Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem ciekawe artykuły. Nie mam pojęcia co o tym myśleć, ale będę śledził na bierząco. Więcej info w komentarzach.

Dodam tylko, że lokalizacje bombardowań pokrywają się z lokalizacjami amerykańskich lab.

#polityka #wojna #ukraina #konfederacja
kogi - Bardzo mocno kibicuję Ukrainie, ale od początku w tej wojnie mi coś nie pasuje...

źródło: comment_164589918042jsbSmEzaei6WJ8j3JJl3.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Aldehyd_Glutarowy: ja tez widziałem wiele a potem okazywało się ze to sprzed 7 lat. Do tego filmik z gry komputerowej. To wszystko nie wygląda wiarygodnie... Gdzie są zniszczone budynki? Gdzie ruskie trupy?
  • Odpowiedz
@kogi
Trudno zrobić zdjęcie ruskiemu trupowi jak nie masz instrumentów jako żołnierz.

Z tego co mówią mądrzejsi ode mnie żołnierze mają bana na smartfony. I to nie na włączone smartfony ale generalnie na te urządzenia, bo z bts jesteś w stanie namierzyć nawet wyłączony smartfon, a od tego już prosta droga do śmierci z rąk wroga. Podobno w 2014 Ukraińcy mocno się na tym #!$%@? i teraz pilnują tego mocno.

Dlatego nie masz relacji żołnierzy z pola walki albo świeżo po ubiciu - nie mają czym ich
  • Odpowiedz