Wpis z mikrobloga

@Kule_Kuglarza: No a robią? Żeśmy huraa wskoczyli na ten pociąg Ukraińskiej propagandy, a z filmów na sieci wynika na ten moment, że do Iraku jeszcze tam trochę brakuje... A jak ruscy będą w ciągłym "strachu", że cywil może ich zaatakować, to będą do nich walić, bo tak działa strach i panika.

Na ten moment na wypoku mamy taki huraa optymizm i zalew "ukraińskich sukcesów", że można odnieść wrażenie, że zaraz na
@magicalowiczny: I co to oznacza? Że #!$%@?ą miasta nalotami dywanowymi jak w Iraku? Jebnij się w czoło. Wiadomo, że straty cywilne są nieuniknione podczas takiej inwazji, ale to jeszcze daleko do celowych działań.
@lemek3: no ale i tak cywile są dozbrajani wiec… ja na żaden pociąg z propagandą nie wskoczyłem wiec nie wiem o co ci chodzi, ludzie chcą zrobić cokolwiek żeby tą zarazę jak najbardziej usunac. Oczywiście ze sie pewnie nie uda ale robią co mogą
@Kule_Kuglarza: To nie było typowo do Ciebie. I jakby zgadzam się z tym co napisałeś... Po prostu stwierdziłem, że nie popieram tego typu działań. Moim zdaniem wartość bojowa jest znikoma, a może doprowadzić do tego, że ruscy będą walić do każdego napotkanego cywila, bo ten może mieć broń.

I nie... Nie twierdzę, że cywile są bezpieczni. To są już Twoje projekcje. Ale jest różnica ofiar cywilnych podczas działań bojowych ~ zwłaszcza