Wpis z mikrobloga

wielka armia rosyjska xDDDDDDDD
w 2 dni w Warszawie xDDDDDDDDD

reality check: nawet w 3 dni Kijowa nie opanowali i nie opanują

Putina i Ławorwa już nie ma.

Będą gaz sprzedawać po $20 żeby mieć co żreć bo technologii tam żadnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rosja #wojna #ukraina
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fenrirr: nie wiem co pozbycie się lewactwa ma do zdolności bojowych ruskich, czy naszych zdolności obronnych. Weź pod uwagę rozmiar Ukrainy, wady można - przy odpowiedniej strategii - zamieniać w zalety, widać jak starają się to wykorzystać wojska ukraińskie. Podejście pod Warszawę z technicznego punktu widzenia jest łatwiejsze niż do Kijowa, tu się nawet nie ma o co spierać.
  • Odpowiedz
@MZ23: ale my nie mamy apachy. My mamy stare mi które jakieś 8-10 lat temu utraciły pociski przeciw pancerne. aNasze lotnictwo śmigłowcowe ma sprawność maszyn poniżej 30%. Skąd wy te bajki o polskich apachac bierzecie? Ogólnie wiedzę o WP?
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop: szczerze, to dość wątpliwe podchodzę do komunikatów o szczątkowej sprawności polskiej armii. Zdecydowanie łatwiej jest siać dezinformację i mylić potencjalnego agresora zaniżonym stanem gotowości bojowej niż udawać kogoś silnego.
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop: I co #!$%@? z tego? Są u nas, jakby coś się działo walczą u nas. Nie jest autorytetem tylko zapewne siedział w samolocie i cyknął foto. Nie wiem po #!$%@? wyśmiewasz prostą informację.
  • Odpowiedz