Wpis z mikrobloga

@szurszur: Rolnicy to najwiekszi zlodzieje budzetu w Panstwie. W d... ich mam. Zawse kupuje produkty po za Polski.

Rolnik i Wieś nie płaci za ZUS bo ma KRUS. Nie dopłaca do NFZ jeśli ma gospodarstwo poniżej 6HA i nie ma obowiązku Pitu. Ulubione słowo wsiąka to Panie po co faktura?

Ale za 500+ i od ZUSu za to ze rozmnożył się jak Królik chodź nigdy nie nie dopłacili dostanie. Do tego
@TheRealMikz: Tak szukamy idiotow co doprowadzili do tego Korwin-Mikke: Oczywiście uważam, że pan Putin byłby świetnym prezydentem Polski

Powini wasz wszyztkich teraz brac pod obserwacje jako 5 kolumna
Powini wasz wszyztkich


@kommie: ty masz jakieś urojenia, nie jestem wyborcą konfederacji i nie popieram tej partii. Po prostu pluję na ludzi, którzy generują wewnętrzne podziały, zwłaszcza w takiej sytuacji jak ta.
Mówisz "was" do mnie, chociaż pokazuję publiczne poparcie dla Ukrainy w tym konflikcie i przekazuję finansowe wsparcie organizacjom charytatywnym na cele związane z tym konfliktem. I właśnie dlatego pluję na ciebie i cały ten twój klub zjebów pod nazwą
Chociaz nie poperalem partie co popiera Putina....


@kommie: no właśnie tutaj też udowadniasz, że nie umiesz czytać (pisać zresztą też), bo już raz napisałem, że nigdy nie popierałem konfederacji.
Twoim mocodawcom to się chyba pieniądze kończą, że takich debili muszą zatrudniać, no ale cóż, na mądrzejszych chyba nie mają kasy, co?
Jakiś prikaz poszedł żeby osłabić Polaków wewnętrznymi podziałami żeby w ataku nie przeszkadzali?