Wpis z mikrobloga

#hifi #konputery #audio

Szukam kompaktowej wielkości sprzętu muzycznego. Chcę aby odtwarzał dźwięk z telewizora ale miał też możliwość bezprzewodowego połączenia z innym źródłem (pc, telefon z androidem). Nie słucham muzyki głośno, filmy oglądam również raczej ciszej niż głośniej. Lubię bas ale nei potrzebuję dudniących ścian. Pomieszczenie 20m2 (w przyszłości 30m2). Sprzęt nie musi być marek premium ani nawet wiodących. Dopuszczam jakieś chińczyki. Na prestiżu mi nie zależy tylko na względnej solidności.

Do tej pory używałem wiekowej wieży podłączonej do tv ale już mnie wkurzają wielkie głośniki, jednostka i brak możliwości łączności bezprzewodowej.

Budżet jak najniższy. Nie wiem jakie rzędy wielkości tu wchodzą w grę.
  • 6
  • Odpowiedz
Na Twoim miejscu poszedłbym w kierunku jakiegoś sounbara z osobnym subwooferem. Ostatnio kupiłem używkę Samsung HW-T550 za 6 stów i sobie chwalę. Łączy się ze wszystkim bez problemu po BT. Sub ma też bezprzewodowe połączenie z barem. Oczywiście jest tego typu sprzętu od cholery w niższych cenach, jednak nie chciałbym doradzać konkretnie modelowo bo po prostu nie wiem który będzie lepszy.
  • Odpowiedz