Wpis z mikrobloga

  • 523
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thorkill: w sumie zastanawia mnie dlaczego nie otworzył ognia do tych przy busach, może dostał już z daleka, w sumie to wygląda tak jakby kierowca już nie żył i cały pojazd jechał przed siebie.

wgl powalona sytuacja nie wiadomo kto jest kto
  • Odpowiedz
@alberto81: to chyba rzeczywiście widać po tym, że strzelają po blokach, że to ruskie, a ten transporter jednak nie celowo wjechał w samochód chociaż z innego ujęcia tak wyglądało. To bardziej jakby chciał uciec od tej ciężarówki ostrzelanej i nagle zmienił kierunek trochę tracąc panowanie i przez to wjechał w tego nieszczęśnika. Sami też się przyblokowali na nim więc to byłaby głupota gdyby w miejscu wymiany ognia robili coś takiego,
  • Odpowiedz
@alberto81: zauważcie że jest oddawane dużo więcej strzałów niż to co widzimy na ekranie, nawet po zneutralizowaniu załogi z ciężarówki, dywersantów zapewne jest więcej. Myślę że te MTLB są ukraińskie i zostały wysłane do neutralizowania dywersantów. Zołnierz zza vana w pewnym momencie stoi na otwartym polu i jest świadomy obecności tego mtlb, który przejechał po aucie, nie jest też przez niego atakowany. Myślę że ten drugi pojazd bardzo szybko jechał
  • Odpowiedz
@alberto81: skąd wiadomo że to dywersanci? Ruscy już swoich przez przypadek zabijali, Ukraińcy też mogą, przecież tutaj nic nie wiadomo, kto jest kto. I to będzie najtrudniejsze na wojnie, nie wiesz czy strzelasz do swoich, czy do wroga, a jak się zawahasz, to zginiesz. Strzelisz i okaże się, że zabiłeś młodego bohatera, który bronił kraju.
  • Odpowiedz