Wpis z mikrobloga

@mocart: ja nie widzę na tym gifie nic związanego z równouprawnieniem (nawet na myśl mi to nie przyszło po zobaczeniu gifa) ale widzę beznadziejnym zachowaniem policjanta i w ogóle człowieka. Bicie bezbronnego.

Przeczytaj moje wiadomości jak tego nie widzisz.
  • Odpowiedz
@kamil1210: jakby ten bezbronny był bezbronny, to by nie kopał.

To rozumiem, geniuszu, że jak mnie policjanci skują, to mogę do woli na nich pluć, gryźć, uderzać głową i kopać, bo bezbronnego to trzeba z szacunkiem i delikatnie?
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Chodź, zakujemy cię w kajdanki i pokaż jak to nie jesteś bezbronny...

Są lepsze sposoby na opanowywanie ludzi niż kopanie ich po głowie i tych innych sposobów powinna używać policja.
  • Odpowiedz
@kamil1210: jakbym był sadystą, to umówiłbym się na następujący eksperyment - ty mnie skujesz, a potem staniesz sobie obok, a ja mogę robić co chcę - ty się nie bronisz, bo w końcu jak to tak się przed bezbronnym bronić.

Po 5 minutach przyjeżdża pogotowie i zbiera to, co z ciebie zostanie.

Ale że sadystą nie jestem, więc pragnę cię jedynie uświadomić - człowiek jest "bezbronny" dopiero jak go pasami
  • Odpowiedz
@kamil1210: no faktycznie, taki ze mnie "badass" bo po prostu twierdzę, że kopiac kogoś przez 5 minut można zrobić mu poważną krzywdę.

O czekaj, jesteś bordowym? Cóż za zbieg okoliczności, kolejny bordowy ćwierćinteligent. Ostatnimi czasy to norma - z pomarańczowymi można sobie podyskutować, bordowi są banalnie prości do zaorania (twoja teza o bezbronności skutego człowieka została zmiażdżona), a gdy już to nastąpi, zaczyna się pyskówka - ty dla przykładu wrzucasz
  • Odpowiedz