Wpis z mikrobloga

@kazzak: zabijanie ludzi bez sądu wojskowego to zbrodnia wojenna, nie może być mowy o panice, ale brak kary dla sabotażystów zachęca jednostki specjalne do takich działań - one mogą zabić, a broniący się może wtedy tylko wsadzić je do więzienia. To duża asymetria.
  • Odpowiedz
Ciekawe na co on liczył, czy zrobił to z głupoty i dla piejniędzy, a mose był szantażowany.


@TonyYoka: Jeżeli to w ogóle zrobił, a nie wiązał sznurówki w bucie, ale komuś się coś przewidziało. Różnie bywa z linczami.
  • Odpowiedz
łapy to za mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Sylwia2137: Zdecydowanie masz rację, ale nie chcę się już tu nakręcać bo i tak mnie szlag trafia. Łapy to łamałem zwykłym zadymiarzom gdzieś pod sklepami nocnymi czy klubami, tu wypadałoby jednak chyba przetrącić kręgosłup. Mam sporo znajomych z Ukrainy i jak widzę jacy są załamani i bezsilni będąc zwykłymi, dobrymi ludźmi chcącymi normalnie żyć to się we mnie gotuje...
  • Odpowiedz
@HrabiaZet w tym kraju nie ma osoby która by nie miała znajomych z Ukrainy, ja się boję odzywać jak widzę w jakim stanie są. Mam nadzieję że kacapskie zwierzęta odpowiedzą za swoje czyny a ta stara putinowska małpa zdechnie obsrana w bólu i samotności , najlepiej ubita z rąk swojego dzikiego ludu ament.
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: Też mam taką nadzieję, ale dobija mnie też trochę to, że nic nie mogę zrobić, staram się im jakoś pomagać ale to wiesz... No nic, trzeba czekać aż Rassija udusi się własnymi wymiocinami.
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: No taaa, ale dotyczy to wszystkich czy ktoś chce czy nie. Oczywiście zależy mi najbardziej na bezpieczeństwie rodziny, przyjaciół i znajomych, sąsiadów, mieszkańców mojego miasta itp.. i myślę trzeźwo, zadbam o nich jak będzie taka potrzeba, ale tak wiesz - moralnie, etycznie, tak po ludzku człowiek się #!$%@? bo realnie nic nie może zrobić
  • Odpowiedz