Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: Nie chcesz zadzierać z samodzielną brygadą ASG. Zawsze mnie śmieszy jak i troche smuci to zdjęcie "specjalsów" z ASG, przez co ta weekendowa zabawa odbierana jest przez resztę ludzi jako coś dziwnego. A dla większości to tylko sposób na pobiegania po lesie wśród grupy przyjaznych ludzi.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: bierzesz karabin snajperski albo RKM i siedzisz na 4 literach jako obrońca punktu ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrafiłem trafić na imprezach na ludzi o kulach, a w przypadku imprez w budynkach, to nawet ludzie na wózku potrafili się znaleźć. Zawsze był ktoś chętny do tandemu, ten na wózku strzela, a drugi pcha i biegnie tak szybko jak da radę w kierunku wroga
  • Odpowiedz
@XanderPLXE:

odbierana jest przez resztę ludzi jako coś dziwnego


Bo gracze asg używają mundurów. Na pewno są tacy co myśla, ze są jakaś formacja wojskowa, ale większość nosi je dlatego, ze świetnie kamuflują w lesie.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Są jeszcze głosy, że dorośli faceci bawią się w wojnę. Albo frajerzy co do wojska boją się pójść. Gdzie no właśnie dla większości jest to paintball, tylko bez farby i odrobinę bardziej militarny.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Pewnie że są tacy i sam mam w okolicy kilku byłych wojskowych, co lubią sobie pobiegać. Raz na jakiś czas trafi się tylko "specjals" drący ryja non-stop taktyka!!!, flankować i inne cudawianki, to na ogół reszta dosadnie rozkazuje mu zamknąć jadaczkę bo chcą się pobawić tak jak mają ochotę ʕʔ
  • Odpowiedz
@XanderPLXE: z asg jest ten problem ze ludzie zdanie na temat tego hobby wyrabiają sobie na podstawie zdjęć i filmów z yt przedstawiających jakieś "popisówki" gdzie takie materiały często są dodawane przez małolatów albo jakiś niedowartościowanych gości chcących zaimponować przed resztą ludzi. W rzeczywistości z 85% bawiących się w asg idzie się w niedzielę wybiegać na świeżym powietrzu i mają gdzieś nawiązanie do wojskowości ( a mundury i oporządzenie są noszone
  • Odpowiedz