Wpis z mikrobloga

@Jurga09: Ale Bartosiak też się mylił, nie pamiętam dokładnie o co tam chodziło, ale zakładał on, że rozbudowa wojska nie jest potrzeba ponieważ rosja nie zmobilizuje więcej niż 120 grup bojowych, natomiast podczas inwazji na Ukrainę wzięło udział ok. 200 grup bojowych, więc jego szacunki też były błędne. Co by nie było, z chęcią zobaczę uaktualnioną wersję armii nowego wzoru.
@Jurga09: Dlatego nie ma co kpić jeden z drugiego, tylko z uwagą przysłuchiwać się zdaniu drugiej strony, spróbować je zrozumieć i dyskutować. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi.
Dla mnie mimo wszystko Sykulski jest bardzo inteligentnym gościem z odmiennym zdaniem niż Bartosiak, ale o to właśnie chodzi w życiu. Jak będziesz miał dookoła siebie samych klakierów, potakiwaczy i poklepywaczy to zaczynasz wierzyć, że jesteś nieomylny.
Życie to niekończące
@Jurga09: @aklor: Może i wszyscy ci jutubowi twitterowi geopolitycy maja wpadki, powielanie fejków, podawanie czego w podrasowany pod teze sposób lub nawet jak jest jeden lepszy w tej kwestii to ma urazy za to, że go kiedys ktos wywalił z branży i czasem prywate wciska.
Natomiast ta wpadka Sykulskiego jest grubego kalibru. Sam tez pisałem, że Rosjanie na ponad 90 % nie wejda, ale to było miesiace temu. W ostatnich
@Jurga09: Lubiłem go słuchać ale zawsze skręcał w dziwną potęgowość Polski i taką wiarę w dogadanie się z kacapmi, dodatkowo ten komentarz pod ostatnim filmikiem kompletnie nie zgadza mi się z polską racją stanu i brzmi jak wyjęty z RT:

Szanowni Państwo, rozumiem emocje nakręcane przez media, ale proszę wysłuchać na chłodno tego, co powiedziałem w tym nagraniu. Uważam, że celem Rosji nie jest okupacja całej Ukrainy. Punktowe uderzenia w strategiczne