Wpis z mikrobloga

  • 22
Jak ja NIENAWIDZĘ cebulakow stojących przy drzwiach, którzy nawet o centymetr się nie przesuną, nie wspominając o wyjściu z busa na przystanku gdy ludzie wysiadaja. #hejt #komunikacja #miejska
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@biuna: ja SRAM ludziom na buty. Początkowo wygląda to dziwnie ale po chwili kierowca klaszcze, ludzie na przystanku wiwatuja a w środku dostaje pieniądze
  • Odpowiedz
@biuna: są na to dwa sposoby

1. Powiedz "rusz dupe" ewentualnie "Proszę się przesunąć", idź dalej i miej w------e

2. Stoj jak ciec w------j się, opisz sprawę na mirko i miej bul dupski

Ciekawe które Ty rozwiązanie wybrałas xD
  • Odpowiedz
@biuna: kiedyś było prościej w wysokich autobusach, nie to co teraz w tych dla inwalidów, kiedyś nogi były na wysokości pasa, wystarczyło z-----ć glanem w ryj ludziom którzy się pchają i było po sprawie, krew sie leje, ludzie sie odsuwają a ty na luzie wychodzisz....

  • Odpowiedz
@biuna: ostatnio tak się w-------m że zastosowałem tą metoddę na wydziale. I nawet nie próbowałem obracać barków żeby być węższym. Jeden przeprosił dopiero jak się przesunął o metr xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Aberworthy: o----------m człowieka od góry do dołu, że jest idiota i żeby ruszył dupe z przejscia, rano mam duże pokłady agresji w sobie :D a potem opisałam na mikro!

@koziolek666: zastosowalam!
  • Odpowiedz