Wpis z mikrobloga

Kiedy będzie można u nas kupić broń na dowód? Wiem, że bronią samolotu nie zestrzelisz, ale świadomość że każdy obywatel może trzymać M4 pod łóżkiem trochę studzi zapał ewentualnego agresora. Według mnie powinniśmy iść w tym kierunku co USA w tym temacie. Niestety będzie to niosło ze sobą pewne ograniczenia, szczególnie podejście do zatrzymań czy kontroli drogowych, ale ja wierzę w Polaków, że Sebiksy nie będą robiły strzelanin o puszkę Harnasia. Ba, cała UE powinna liberalizować prawo do broni, może wspólna armia? Jak widać #!$%@?ów nie brakuje i trzeba się zbroić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ukraina #wojna #bron
  • 17
@re_plenish: zgadzam się. ja w sumie czekam aż taka sama będzie reglamentacja dostępu do alkoholu. 2500 zł za papiery, 50 godzin zajęć, egzamin z teorii produkcji, transportu, przepisy, biologia trawienia alkoholu, wpływ na psychikę i zachowanie człowieka, aspekty społeczne i socjologiczne i można kupić do 5 l alkoholu przeliczeniowego miesięcznie
@houk: nie sieje wrogiej propagadany, pomysl logicznie, polacy z bronią +200 do odwagi, nożem jeszcze często trzeba użyć siły albo pomyśleć, tutaj pociągnie za spust i koniec
@3rn3st0s: Ja bardzo dobrze oceniam nasz narod i wiem ze sama cena powstrzyma od zakupu idotow. A reszta doskonale da sobie rade i nic sie zlego nie stanie.