Wpis z mikrobloga

Dobra piszę ostatni post dzisiaj XD

1. Nie popieram inwazji Rosji na Ukrainę, ani żadną inwazję na inny kraj. Giną niewinni

2. Rosja z Ukrainą tłuką się od 7-8 lat (zginęło około 10,000 ludzi i 23,000 zostało ciężko rannych, typu ludzie bez kończyn i z ciężkim uszczerbku na zdrowiu) - MEDIA O TYM NIE WSPOMINAŁY TAK MOCNO... hmm a to dziwne

3. Myślę, że to nie tylko Rosja jest atakująca, a podwaliny tego ataku dowiemy się za kilka lat. Choć mogę się mylić.
Wojny to ogromne zyski jak i straty, nikt z dupy nie startuje nie mając wsparcie innych krajów.

4. Chcę wam przekazać, że ten cały hype jednostronny jest szkodliwy, i przydałoby się czasem pomyśleć? Wysunąć jakieś refleksje? Nie wiem, coś wydedukować? Nie podążajcie jak stado baranów za czymś co jest myśleniem na topie?

5. Nie łykajcie wszystkie wypierdów co wam podają media, bo zachowujecie się dokładnie jak 2 lata temu podczas pandemii
Też nie można było powiedzieć odmiennego zdania. Trochę śmierdzi tu Grażynami to gadają "za peło to nic nie dawali"
takie... wiecie, bez przemyślenia.
Może czasem warto przemyśleć co się piszeeee xD

No a właśnie na #!$%@? ja to piszeeee w sumie
i tak zaraz ktoś napisze

Idź chlać piwo i #!$%@? XD


Dobranoc, trzeba jutro wstać i pracować

#ukraina #wojna #rosja #przemyslenia #gownowpis
  • 95
@Damianowski no ok każdy ma prawo do przemyśleń i ich wyrażania. Chociaż aktualnie sytuacja jest dość napięta więc może trochę zły czas wybrałeś trzeba uważać by nie być zbyt opacznie zrozumianym i zaklasyfikowany jako ruski troll ;) Możesz wyjść z założenia w sumie co z tego jak mnie tak zaklasyfikują? Musisz się właśnie liczyć z ostracyzmem i banem. I słusznie. Sam jestem zwolennikiem by w takich trudnych chwilach zwracać większą uwagę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@?. Wypiłem sobie dziś 4 piwa i chyba jednak zostanę od teraz abstynentem. 24.02.22 ostatni trunek, za rok już nie chcę mieć na koncie ani mililitra alkoholu więcej
2. Rosja z Ukrainą tłuką się od 7-8 lat (zginęło około 10,000 ludzi i 23,000 zostało ciężko rannych, typu ludzie bez kończyn i z ciężkim uszczerbku na zdrowiu) - MEDIA O TYM NIE WSPOMINAŁY TAK MOCNO... hmm a to dziwne


@Damianowski:
1. Aneksja Krymu to był temat numer jeden w mediach w Polsce. Nawet jeżeli media nie wałkowały tego aż tak mocno, to na pewno niewiele słabiej. Walka z separatystami z
@Damianowski: też by Ci się czasem przydało pomyśleć. Może jedź tam na Ukrainę i nam zrelacjonujesz, jak jest naprawdę, bo przecież na pewno nie jest tak, jak mówią w tych mainstreamowych mediach.
Mój Boże, a taki sympatyczny się wydawał gość od piwa, a tu taki smutny kretyn, wielce oświecony. Media nie wspomniały o wojnie poprzednio? Jakie ty media oglądałeś?
Mój Boże, a taki sympatyczny się wydawał gość od piwa, a tu taki smutny kretyn,


Większość mnie uważa za chama, ale ja po prostu mówię co myślę i jestem szczery. XD Dobrze mi z tym
@Damianowski: Ad. 2 - nie Rosja z Ukrainą tylko wspierani/podstawieni przez Rosję separatyści w jednym małym regionie. A teraz jest to jawna inwazja całej Rosji na CAŁĄ Ukrainę. W tym miasta 100 km od nas. Dziwne, że się o tym wiecej mowi?
Chcę wam przekazać, że ten cały hype jednostronny jest szkodliwy, i przydałoby się czasem pomyśleć


@Damianowski: ruski troll alert

W 39 tez byś napisał ze jednostronny przekaz o ataku niemców na Polskę jest szkodliwy?
Usun konto.
@Damianowski to sie nazywa przedawkowanie internetu, po odkryciu wielkiego spisku zwiazanego z koronawirusem wytropiles kolejny spisek zwiazany z wojną na ukrainie.
Serio pytam, ile Ty masz lat? Bo ja majac 17-18 lat duzo czytalem o teoriach spiskowych i w to wierzylem.
Jak masz tyle lat to moim zdaniem jestes usprawiedliwiony, to by sie tez zgadzalo, ze nie pamietasz co bylo w 2014 roku jak ruscy zajeli krym.
Po prostu wygoogluj sobie jakies
No tak, bo amerykanom bardzo zależy na ukrywaniu przed opinia publiczna rosyjskiej agresji baranie XD


@KsiazePodziemi: ale przewidujesz taki scenariusz, że opinia publiczna się dowiaduje wszystkiego i w efekcie Putin robi "czystkę" zmienia plany i zaczyna przechodzić do opcji B jakakolwiek ona by miała nie być? Skąd wiem? Nie wiem xD
@Theo_Y ??? Po pierwsze my nie mówimy o ściśle tajnej wiedzy, tylko o podstawach, pokoju kto jest agresorem, których alkoholik nie jedt w stanie zauważyć i tyvjak zresztą widac też. Po drugie jeśli krzyżują plany Putinowi i musi podpierać się planem b to już to jest sukces wywiadu.

Skąd wiem? Nie wiem xD

To się nie wypowiadaj.
@KsiazePodziemi: nie mam już więcej zamiaru. Śmieszki się zaraz skończą i zostaną na tagu tylko trolle i idioci, którzy im odpisują. Mi się już nie chce śmieszkować( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw mikroblog to chyba najgorsze miejsce do naprawde poważnej dyskusji w tym momencie. W ogóle o czym my mówimy. Piszemy pod postem piwnego celebryty atencjusza wykopowego, który pisze dla atencji.
"Poważna" dyskusja xD
@Damianowski: Nie przejmuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wypopki mają to do siebie że lubią się wyżywać w sieci bo co innego im zostało. Radzę wykopowiczom trochę dystansu do neta i do tego co kto piszę i będzie wszystkim naprawdę lepiej.
Anonimowość daje im możliwość wyżycia się w sieci, ale w realu ich życie wygląda trochę inaczej.
Nie ma co też się zbytnio przejmować opinią publiczną w