Wpis z mikrobloga

Ludzie czy wy jesteście normalni?

Przekleiłem komentarz Lechowicza bo wydawał mi się interesujący i patrzący na sprawe z nieco innej strony, nie napisałem że zgadzam się z nim w 100% ale napisałem że są pewne fakty których nie można przeinaczać.

I tak, Krym samodzielnie i (tfu) demokratycznie odłączył się od Ukrainy a następnie (tfu)
demokratycznie dołączył się do Rosji i to jest FAKT historyczny.

I serio nie rozumiem jak można z taką agresją i pogardą pisać do innego człowieka, który jedynie chce wymienić kilka zdań.

Ogólnie od czasu wybuchu wojny pewne tęczowe konta zaczęły się strasznie rzucać i wyzywać wszystkich co nie myślą w ten sam sposób od onuc.

Nie tędy droga kochani.

#ukraina #wojna #polska
sorek - Ludzie czy wy jesteście normalni?

Przekleiłem komentarz Lechowicza bo wyda...

źródło: comment_1645719455ibKVkas7KJY3UpYwbFwexn.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: Nawet przed wojną za krytyczne myślenie dostawało się na wykopie po głowie, at teraz każdy kto nie idzie z tłumem jest linczowany. Zachowaj te komentarze aż emocje opadną.
  • Odpowiedz
@sorek Nawet zakładając, że głosowania na Krymie były uczciwe, to nie były ważne z punktu widzenia prawa Ukrainy. A chcesz czy nie, Krym był (jest?) częścią obecnej Ukrainy. Jeśli Rosjanom krymskim było tam źle, mogli wyjechać do mateczki, byliby u siebie. Wydawało mi się, że w 21 wieku jesteśmy już tak dojrzałym społeczeństwem, że potrafimy poradzić sobie z tym, jakie granice mają kraje, zwłaszcza europejskie. Naprawdę niepojęte dla mnie jest, że
  • Odpowiedz