Wpis z mikrobloga

Przykro mi czytać komentarze dziś na wykopie takie jak "kula w leb" lub "zero litości" pod zdjęciem tych dwóch chlopaków. Niektórzy już wspomnieli, że jeden ma 19 lat, a drugi nie wiele starszy. Widziałem komentarze, że zasłużyli sobie bo na pierwszą linie idzie wojsko zawodowe. Jakie zawodowe? Żeby być żołnierzem zawodowym trzeba przejść szkolenie kilkuletnie, a Ci dwaj wyglądaja jakby dopiero co liceum skończyli. Pewnie dostali propozycje albo idziesz na front albo do łagru na 15 lat.

Poddali i są obezwładnieni i obrzydliwe jest pisanie, żeby przeprowadzać na nich egzekucje czy torturować. Łatwo wam się pisze zza klawiatury popijając cole. Jestem przeciwny agresji Rosji na Ukraine i Putin powinien za to zawisnąć.

Mam nadzieje, że konflikt zakończy się jak najmniejszą ilością ofiar po obu stronach.
#ukraina
#wojna
#rosja
wirujacyponton - Przykro mi czytać komentarze dziś na wykopie takie jak "kula w leb" ...

źródło: comment_1645716458HANxq2PSyZK2HVM1O1lmDR.jpg

Pobierz
  • 36
@wirujacyponton: należy sobie zadać pytanie czy ze strony rosyjskiej takie złapanie i pojmanie miało by miejsce. W pierwszej chwili przyznaje, że chciałem żeby zginęli z automatu bez żadnych uczuć ale jak dłużej się zastanowię to masz Miras rację. Chłopaki prawdopodobnie z jakiejś wsi 200km od Moskwy, całe życie w biedzie i teraz obiecano im trochę rubli i chwałę w walce o ojczyznę.