Wpis z mikrobloga

Z racji ze nie było dziś #kontrolanadgarstkow to startuje i po cześci też troche #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obiecałem sobie że przy każdym awansie w robocie bede sobie kupował coś zeby to uczcić. W poprzednim roku kupiłem sobie pierwszy #zegarki szwajcarski to w tym roku musi być równiez z pompą ( ͡ ͜ʖ ͡) No a wiec jest i on, kultowy, z bogatą historią, nosiło go wiele sławnych osób, a do tego w wersji JDM (Japanese Domestic Market) Casio F-84W. Mam już automat to dlaczego nie elektronik? Czym sie rózni od znanego i powszechnie dostepnego F-91W ? Teoretycznie róznic jest niewiele, mechanizm jest dokładnie ten sam. Jest miejszy, nie ma wystajacych elementów na przyciskach przy kopercie, był też wypuszczony o 3 lata wcześniej niż F-91W. Jestem bardzo zadowolony, poletzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
Pobierz
źródło: comment_1645700815jaub4naD1yZekBEfzOWa9l.jpg
  • 5
@supra107: ano nówka sztuka. Całe 87 zeta. Jako nastolatek miałem taki. Działał wieeele lat, aż trafił do szuflady już nadszarpnięty zębem czasu, choć nadal sprawny. Wpadł w ręce mojej bratanicy jak miała kilka lat i w sumie nie pytałem czy jescze gdzieś nie leży w zapomnieniu. Po prostu w porywie nostalgii kupiłem nowy.