Wpis z mikrobloga

Siemanko, jakie buty polecacie dla osoby która rozpoczyna aktywny tryb życia (spacery + treningi ale nie związane z bieganiem a raczej tabata etc). Budżet 250-300 zł ale jak będą ciut tańsze też się nie obrażę. Czytałem, że spoko opcją jest wybieranie butów z systemem boost + pianka EVA np. ZX 1K BOOST SHOES ale nie wiem czy mnie w #!$%@? nie robią na internetach. Nie muszą być jakieś piękne, muszą po prostu być wygodne i żebym nie zajechał ich swoim 130 kg cielskiem po miesiącu. 45,5 - 46 rozmiar (ostatnio jakieś miałem NB wkładka 29,5 cm i były okej).
#sneaker #buty #streetwear #modameska #sport #bieganie #silownia
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kosmalov: Myślę, że dobra opcją będą Ultra Boosty od Adidasa, które sam mogę polecić. Z drugiej ręki można wyrwać w dobrej cenie. Za swoje w świetnym stanie sam płaciłem śmieszne pieniądze - 40 złotych.
@Kosmalov: Tak tylko dopowiem od siebie - 19 mają przy booście cieńszy materiał niż na górze buta i jest możliwość że jakieś przetarcia będą powoli niszczyć ten but. Od siebie polecę UB20, bo są dodatkowo przeszyte w tym miejscu i mają lepsze CW niż 19, NMD też polecam w opór jeżeli szukasz bardzo wygodnych papci