Wpis z mikrobloga

Moje przewidywania na ten sezon:

WDC: będzie bitka Leclerca i Norrisa (który rzutem na taśmę wygrywa), Max i Russell będą niewiele za nimi. Holender nie będzie miał tempa przez pierwsze wyścigi i odbije się to na jedynie 3 miejscu w generalce. Hamilton przegra kolejny sezon, sromotnie z Russellem i kończy karierę. Sainz i Perez tym razem nie odnoszą wielkiego znaczenia i są na miejscach 6-7.
Bottas zdobywa pojedyncze punkciki, bo Alfa znów zamyka stawkę.

WCC: Ferrari i Mercedes. RB nie daje rady dogonić pierwszej dwójki. McLaren jest dopiero 4, bo Ricciardo nie domaga. Williams zaczyna pokazywać dobre tempo, dość regularnie wchodzi do q2 i zdobywa punkty. Alpine mimo planu nie daje rady zdobyć nawet jednego podium.

Zawołam Was plusujacych pod koniec sezonu i zweryfikujemy, czy miałem rację na podstawie jednego testu i instytutu danych z d ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zdjęcie: najładniejsze malowanie z 2022 roku.

#f1
źródło: comment_1645649400I1j5GHYfvE4cI5WPiADhqB.jpg
  • 11
@winsxspl: Wątpię. Gdybanie rzecz jasna z mojej strony takie jak i z twojej, ale nie wierzę, że Russell wyciśnie więcej z bolidu niż Lewis w pierwszym sezonie. Bottas potrafił #!$%@?ć kwalifikacje, ale przy tym co wyciskał z opon i bolidu Oponeo to jednak tylko Max zostawał w rywalizacji.

Oni obaj jeździli w innej lidze, dlatego jeśli będą mieli trochę słabsze bolidy niż top, którym miałby być tutaj Ferrari i Mclaren to
@winsxspl:
WDC: rozegra się pomiędzy Max i Lewis - George w pierwszym sezonie będzie docierać się z bolidem i raczej będzie walczył o p3 z Charles, mam pewne obawy co do Ferrari ale chciałbym żeby włączyli się do walki o tytuły. Dlaczego Red Bull - nowe przepisy i Newey w swoim żywiole, chłop już niejedno stworzył z lepszym lub gorszym skutkiem ale dalej ma ten pierwiastek zajebistości, oby Mercedes miał mocnego