Wpis z mikrobloga

@janek_kombajnista: ale to nie jest problem przecież. Nie każdy jest specjalistą od wszystkiego, ale za to wtedy albo zostawia sprawę specjalistom, albo słucha życzliwych rad. Odyn natomiast się nie zna i wyzywa wszystkich od hejkerów jak mu powiedzą, że jak dziadek co drugi odcinek nie chce palić to może być problem.
@janek_kombajnista jest więc taki odważny bo jedzie do Włoch, czy głupi a może po prostu beztroski kasa mu leci, nic nie musi tak naprawdę robić, wystarczy wrzucać filmy na YT, tylko czemu je jakieś gówna z marketu nie chodzi do restauracji na pizze czy te inne włoskie specjały, raz na tydzień go chyba stać, a zjeść lubi. Niestety wszyscy znamy odpowiedźi na te pytania. To kwestia tego, że on ma masę problemów
@Shmoikel: oglądam go dłuższy czas i po części jestem w stanie się zgodzić z tym, ale nikt z nas nie był w takiej sytuacji gdzie ze zwykłego ziomka, który sobie chodził do huty nagle gość jest jakąś tam sławną osobą w pewnej grupie (eksploratorzy, vanlife, historia) i pewnie przez to jego psycha zaczęła siadać, samo to że kiedyś jakiś gość go na wała #!$%@?ł z tym busem, kupili jakiś totalny złom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xaro: czy ja wiem, ciężko powiedzieć kim on był przed tym jak się stał sławny, może to że nie chciał pracować normalnie między ludźmi to też efekt na przykład fobii społecznej.
@Shmoikel: mhm, ale według ciebie nawet posiadanie 'fobii społecznej' jest jakimś przeciwskazaniem do życia jakie on prowadzi?
Według mnie wielu ekstrawertyków nie byłoby w stanie być osobą, która pokazuje swoje życie, wypowiada się do kamery i później wrzuca do na kanał yt. I wiele osób, które nawet aktualnie nagrywają na yt czy to polskim czy zagranicznym to osoby, które w sklepie bałby się zagadać do ekspedientki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xaro: nie, to chodzi o to, że jego postępowanie jest nieracjonalne, stąd w ogóle ta dyskusja, jeśli jednak te postępowanie to wynik choroby, nagle wszystko staje się jasne.
@wixiarz:
Kazdy ma problemy, ale to nie zwalbia go z bycia czlowiekiem. Nawet jesli ja pomagajac najlepszemu przyjacielowi, uslyszalbym teks od niego "masz cola za darmo" to bym sie zwyczajnie wqwil...
Stal się osoba publiczna, rozpoznawalna wiec liczyc na to, ze nie bedzie krytyki, hejtu, czy zazdrosci to jak wierzyc w swietego mikolaja.
Nie wiem, co jest z nim nie tak, ale uwaza sie za pępek swiata, kazda krytyka jest zla,