Wpis z mikrobloga

@hekktik:

sam mam niezlego pc a mysle czy nie kupic wersji na ps5 chociazby po to aby wlozyc plyte i miec wszystko w #!$%@?.


Ja dokładnie tak zrobiłem parę miesięcy temu i polecam 10/10. Niby można tak pokombinować, żeby podpiąć kompa do TV, klawiatura BT, pad, itd., ale to nie to samo. W dalszym ciągu trzeba co chwilę coś ustawiać, coś zmieniać na myszce i klawiaturze.

Teraz siadam na kanapie, i
@koniecswiatajestbliski: no ja to wiem doskonale, mam ps5 i ogolnie od x lat zawsze jest komp i jakas konsola. na kompie jak wszystko smiga bez problemu to jakos nie chce mi sie grac, mimo ze mam pociagniety kabel do tv i pada od xboxa. na konsoli odpalam i #!$%@?, chyba z wiekiem to przychodzi ze po prostu sie nie chce przy kompie w kolko sie z czyms #!$%@?.

anyway zobacze jak
zasuwać aż miło tzn? Myślisz, że pójdzie na wysokich?


@MewySzaloneiLabedzieUmarle: myslisz ze to co jest na konsoli pod 60 fps to sa wysokie? bardzo czesto te gry zeby trzymac klatki w 4k maja ustawienia wcale nie jakies maksymalne w porownaniu do pc, ostatecznie to budzetowe konsole sprzed roku, popatrz na takiego cyberpunka, jasne #!$%@? optymalizacja ale nadal to pc byl w najlepszej sytuacji

@koniecswiatajestbliski:

żeby podpiąć kompa do TV, klawiatura
@mxhugo: cos w tym jest :D mimo ze jak mowie mam 15m kabla hdmi do duzego tv i bezprzewodowego pada od xboxa wiec w zasadzie wychodzi na to samo, a i tak lepiej na konsoli :P
@mxhugo: jakies grosze na allegro, kupilem x lat temu jak nie bylo jeszcze standardu 2.1, teraz moze drozsze sa. moglem krotszy ale wolalem puscic bardziej schowany przy scianach, podlaczam odpalam dzielenie ekranu w windzie i wszystko smiga, audio tez leci przez hdmi, output w windowsie tylko trzeba wybrac, na radeonie jest amd hdmi audio

na jakosci nic nie traci bo jak ma tracic, hdmi albo dziala albo nie dziala, a ilosc
@hekktik: A tak pytam bo bym potrzebował z 8-10m kiedyś czytałem jakieś opinie, że ludzie kupują kabel do konsoli 4k60, a tam się okazuje że jest tylko 4k30 np albo że HDR nie obsługuje. Ponoć bardziej liczy się standard kabla niż nazwa wersji HDMI jeśli chodzi o konsole. Na aledrogo z tym różnie jest. ¯\_(ツ)_/¯
@mxhugo: z kablami hdmi jest tyle mitow ze ja #!$%@?. wlasnie standard to jest np 2.1 i poszczegolne wersje okreslaja to co jest tym przesylane, a nie jakeis tam wymysly pozlacania czy inne #!$%@?, pogooglaj sobie mity odnosnie hdmi. pytanie czy masz w ogole sprzet ciagnacy na kompie 4k60 zeby sie tym przejmowac, bo patrzac ile klatek wyciagaja topowe karty w nowych grach to mozna watpic xd

kupilem najzwyklejszy kabel x