Wpis z mikrobloga

@MrFafik: w przyszłym się nie załapię i tak. W 2015 jak już. Chciałbym raczej C mieć, zawsze się może przydać, tak mi ojciec mówi. Nie przeczę. C i C+E byłoby spoko

  • Odpowiedz
@11mariom: B+E nie ma sensu, chyba, że jesteś synem handlarza i chcesz pomóc ojcu w rodzinnym biznesie :P Dobrze mieć uprawnienia, choćby na czarną godzinę
  • Odpowiedz
@MrFafik: no właśnie nie jestem synem handlarza. No właśnie z taką myślą bym chciał mieć to C. Choćby jakimś głupim durnym większym dostawczakiem pojechać co się na 3.5 nie mieści :D

Poza tym ABC będzie ładniej wyglądać niż AB :D
  • Odpowiedz
@elcor: Na początku jeździ się na wszystkich krótkich (maksymalnie 3 dni na każdej) i średnio po 6 miesiącach mogą Cię już wrzucić na przegubowe i resztę linii. Niektórzy zdolni mogą iść na przegubowe po 2 miesiącach (mam nadzieję, że o mnie mowa :P). No i tak to w sumie loteria. Przychodzisz, dostajesz pełen zestaw od dyspozytora, idziesz do piwnicy po tablice kierunkowe (chyba, że jeździsz Solarisem to wtedy nie bierzesz, bo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Tak, właśnie siedzę na klonowica i jeżdżę MAN ;) szóstego grudnia egzamin na D, kwalifikację mam już zdaną i od stycznia powinienem już jeździć w spaku ;) jak Ci w Policach?
  • Odpowiedz