Wpis z mikrobloga

@Trzepaczka: @rpawelek: @footix: @taknie: @Masakrator2142: @grooles: @parachutes:

Ok, to zgodnie z ustaleniami robimy głosowanie czy chcemy nowych zawodników w teamie do ligi na hmtl. Chodzi o dertasa. Ja uważam, że w tej lidze i tak jest już nas 7, czyli nawet jak gramy po połowie to jeden z nas nie gra. Więc jestem przeciwko. @footix: (pozwolę sobie od razu napisać za dwie osoby, jeśli jestem w błędzie - poprawcie mnie) jest przeciwko. @rpawelek: jest za. Teraz szybko niech zagłosują pozostali i przekażemy dertasowi wiadomość. Tylko konkretnie: tak/nie, a nie nie wiem/wszystko mi jedno.

Przy okazji, wpadliśmy z rp na pomysł, by - jeśli zaakceptujemy jego kandydaturę - grał z nami w lidze zaqhax (w której jest 5 zgłoszonych), a nie hmtl (w której jest 7). Nie dopisuję Masakratora i groolesa, bo się nie zgłaszali i chyba nie zarejestrowali na zaqhax, szkoda.

Tak mogłyby wyglądać nasze składy:

HMTL: @Trzepaczka: @rpawelek: @footix: @taknie: @Masakrator2142: @grooles: @parachutes:

ZAQHAX 3/3: @Trzepaczka: @rpawelek: @footix: @taknie: @parachutes: dertas

ZAQHAX 4/4: @Trzepaczka: @rpawelek: @footix: @taknie: @parachutes: dertas:

Niech pozostali zabiorą głos.

@rpawelek: Jak będziesz zgłaszał, pamiętaj że:footix to f00tix, taknie to Ryszard Forbrich, Trzepaczka to dickhead
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli biorąc pod uwagę, że Masa jest od dwóch dni afk, a grooles nie zabrał głosu wypada spytać, gwoli formalności:

@dertas: chcesz z nami grać 3/3 i ewentualnie 4/4 na zaqhax? Do 11:59 są dzisiaj zapisy do mistrzostw. Trzeba podać składy drużyn.
  • Odpowiedz
  • 0
@parachutes: Tzn. Moje zdanie jest takie, że tam gdzie ogranicza nas liczba graczy powinniśmy się trzymać reguły starszyzny i jestem na nie, a tam gdzie mamy wolne nie widzę problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
O! No to szybkie głosowanie (5 minut). Klepniemy to jak posłowie sprawę pożyczek i pójdziemy do bufetu.
  • Odpowiedz
@parachutes: Ok, zgłaszam tak do zaqhaxa.

Trochę mało czasu było na dogadanie dokładne. Tyle, że to tylko mistrzostwa, a sezon ligowy w zaqhax zacznie się pewnie za miesiąc/dwa - wtedy pewnie znowu będziemy ustalać składy.
  • Odpowiedz