Wpis z mikrobloga

7898 - 2 = 7896

za piątek - plecy..

małe ciężary, ale trening był ostry.. tak jak lubię :D

początek cyklu 10 powt.

4x martwy, 3x super seria podciąganie szeroko i wiosło podchwyt, super seria podciąganie podchwyt i wiosło nachwyt... super seria francuskie sztangą, dipsy na trica i prostowanie z hantlem w opadzie.

polecam super serie wszystkim którzy chcą odmiany i czymś pozytywnie zaskoczyć ciało, wchodzi naprawdę mocno, ja robiłem podciąganie bez ciężaru i wiosło 50% tego co normalnie, a i tak ledwo dałem radę -> łapy wysiadają..

zrobiłem kilka powtórzeń za wszystkich hejterów, na szczęście im plecy nie urosną i nie będą wyglądali tak #!$%@? i brzydko jak ja..

#roknasilowni
Sarza01 - 7898 - 2 = 7896

za piątek - plecy..

małe ciężary, ale trening był ostry.....
  • 19
@churagan: też tak mam z łapami, ale to najczęściej jak na martwy dużo wrzucę :D

wyszedłem z założenia, że martwy za ciężki żeby łączyć w super serie.. nie zrobił bym go po prostu tak jak chce czyli właśnie ciężko.

zajebiste te super serie dla mnie, może na plecy tak extra nie wchodzi(bo je lubię ciężko chetać, a w ten sposób się nie da) ale na klatę czy łapy to bajka.

@
@Evidence: chwała Ci za to. tamta droga nie była dla Cb, dobrze że znalazłeś lepszą, ale wybacz ja wybiorę swoją.

i tak uważam podciąganie za jedno z lepszych ćwiczeń więc jestem tak jakby po części z Tobą w tym xD

@Sarza01: PODCIĄGANIE TO JEST BOGE ĆWICZENIE. JA NIE MÓWIE ŻE TWOJA DROGA JEST ZŁA. SZANUJĘ ŻE POLACY RUSZAJĄ SIĘ I NIE GNIJĄ PRZED TV. JA TRAKTUJE WORKOUT JAK RODZAJ MEDYTACJI. SKUPIASZ SIĘ NA JEDNEJ RZECZY, WTYM WYPADKU SĄ TO ĆWICZENIA I KONCETRUJESZ SIE NA NICH TAK MOCNO ŻĘ ZAPOMINASZ O PROBLEMACH I CODZIENNYM ŻYCIU. JA ĆWICZĘ JUŻ TAK DŁUGO, ŻE NP JAK MAM KILKA DNI PRZERWY TO MOJE CIAŁO CZUJE SIĘ
@Evidence: mam mam.. jak mam tydzień przerwy to #!$%@? chodzę max.. może medytacją(darcie japy, głośna muzyka, tętno 180 - trochę mi to nie pasuje xD) bym tego nie nazwał ale też uznaje aktywność fizyczną jak odskocznie, enklawę moment w którym siła ciała w połączeniu z mocą umysłu daje popis swojej wirtuozerii.. moment prawdy.. co jesteś wart, ile potrafisz, ile dasz z siebie, na jakim poziomie jesteś.. czy pokonasz dziś kolejną granice..
@Sarza01: JEST TAK. MEDYTACJA NIE MUSI BYĆ W STYLU ZEN. TO ŻE #!$%@? Z METALEM JAK BEDZOMNI NA ZŁOM TO TEŻ FORMA MEDYTACJI. JA JESTEM ZAWSZE CIEKAWY ILE POTRAFIE Z SIEBIE WYCISNĄĆ, TEN OSTATNI REP TO MENTALNA WOJNA. CIAŁO TO MIĘSNY POJAZD W KTÓRYM PRZEMIERZASZ TĄ INKARNACJĘ, MÓZG TO KOMPUTER KTÓRY KONTROLUJE TYM STATKIEM ALE PRAWDZIWY TY SIEDZISZ O WIELE GŁEBIEJ. WYSIŁEK POZWALA ŚWIADOMOŚCI WYJŚĆ NA ZEWNĄTRZ.
@Evidence: nauczenie się muscle upów raczej nie jest zbyt ciężkie. Kalistenika jako dodatek do podnoszenia dużych ciężarów - pewnie. Sama kalistenika jest dobra, jak komuś zależy na wytrzymałości, kontroli ciała i przypodobaniu się dupeczkom.
@Evidence:

NP TAK O! NIE ZROBISZ #!$%@? TEGO CHOCBY TYSIĄC NA NOGI BYŚ #!$%@?Ł


Niektórzy wolą budować konkretną siłę, a inni "klaunować". Każdy ma swoje priorytety :)

Wrzuć zdjęcie, to ocenimy czy faktycznie z ciebie takie bydle jak twierdzisz.

p.s. wyłącz caps


@Evidence: swego czasu robiłem muscleupy w serii, ale wolę dipsy i podciąganie z obciążeniem, bo nie robię tylko tych ćwiczeń. Kwestia jest taka, że zachłysnąłeś się czymś nowym jak wielu, a nie miałeś okazji zrobić porządnego treningu na siłowni. Podaj swoje wyniki w podstawowych bojach i bardzo chętnie zobaczę plan treningowy którym ćwiczyłeś wcześniej.

Pistol-squaty to nienaturalny ruch, co z tego, że zrobię bez problemu, kiedy lepszy jest przysiad olimpijski na