Wpis z mikrobloga

Strasznie szybko zszedł bieżnik w Michelin Pilot Super Sport (235/35 R19) i się zastanawiam czy iść w to samo, czy jest coś godnego rozważenia? 4s? Inna firma? Biorę po 10 plusów od każdej drużyny i słucham państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
  • 9
@retardo: 4S, albo i zwykła 5 (ale tych nie sprawdziłem jeszcze) bo niedawno wyszły. Pożyją trochę dłużej, na drodze nie będzie specjalnej różnicy

Chyba że kręcisz czasy po torach, wtedy SS znowu (choć pewnie miałbyś w takim scenariuszu już komplet semi w bagażniku na wymiany)

Gdybyś szukał tanio/taniej to Eagle F1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: na dobicie właśnie by PSS zostały, drugi komplet na jeden track day się najzwyczajniej nie opłaca. Dzięki Mirku, rozważę 4S, bo nie jesteś pierwszy który poleca. ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@retardo: 4s najlepsze jako daily do mocnych wozów. Na tor tak średnio, jak dla mnie trochę jeszcze zbyt twarde. Ale dzięki temu nie zużywają się tak szybko jak pss
@Atreyu: > Gdybyś szukał tanio/taniej to Eagle F1

O #!$%@?. Nigdy w życiu. #!$%@? to jak nie wiem co. Już bym chyba wolał pójść w jakieś Dunlopy.
Dużo osób hejtuje Pirelli, ja akurat mam dobre doświadczenia. Kiedyś dobrze mi się śmigało na Continetalach ContiSportContact 4 czy 5 bodajże ale to było lata temu i teraz są zdecydowanie lepsze opony.
@Atreyu: > Gdybyś szukał tanio/taniej to Eagle F1

O #!$%@?. Nigdy w życiu.


@michau6211: O gurwa a ja starszemu takie zamówiłem do 350KM RWD. Co z nimi nie tak? W testach i opiniach generalnie na plus i bądź tu mądry. Na premium się nie znam bo ja zawsze na średniakach pokroju Rainsportów jeździłem :P
@Krzemol: Nie no, nic z nimi nie jest nie tak. Dobre opony do kulania się, ale jak chcesz pojechać szybciej to tylko Pirelli albo Michelin imho.
Jeżdżę teraz Pirelli P Zero i jak dla mnie to jest top. Mają tylko jedną wadę - potrzebują temperatury żeby dobrze kleić.

@Nfvr:
Z Nokianów to tylko zimowe :) Na śnieg to chyba nie ma nic lepszego. Bridgestone bym nawet nie stawiał obok Pirelli,