Wpis z mikrobloga

Dobra bo ja nie w temacie tej afery budowlanej.skad niby ta rafalala miałaby mieć ten filmik z budowy? Wykorzystali dziewczynę,nagrali to i przesłali jej filmik? To #!$%@? sensu nie ma
#famemma
  • 19
  • Odpowiedz
@meemphis11: afera... Pewnie napili się chciała się #!$%@?ć na ostro a że sytuacja ją przerosła to uznała że gwałt. Z resztą potępiam takie zachowanie ale wina zazwyczaj leży po obu stronach
  • Odpowiedz
@benzoshk: człowieku czytaj ze zrozumieniem. Dopóki konkretne dowody nie wypłyną to można spekulować. Dopóki nie będzie wyroku sądu to automatycznie wszyscy robocie pomówienia... Ja #!$%@?
  • Odpowiedz
Tak zazwyczaj tak jest... Chyba że siłą dziewczynę przywiązali i dymali to wtedy #!$%@? w oczodoły i w każdą dziurę u nich. Ale na filmiku o ile wypłynie będzie można wywnioskować czy prosi o pomoc czy nie...
  • Odpowiedz
@opijanie: w #!$%@? mam co nitro potwierdził. Będzie filmik będzie wyrok sądu to wtedy osadzić można. Nitro Sandra bo interesuje mnie zdanie jakiegoś frajera za monitora... Na konferencji jak poruszyli temat gangu Albanii to chłopiec zaczął się pocić i jąkać a ty mi #!$%@? co nitro potwierdził... Weź #!$%@? do grupy wsparcia rafalali
  • Odpowiedz