Wpis z mikrobloga

Pamięta ktoś popularną kiedyś historię podróżnika w czasie, który miał zostać zchwytany i przesłuchiwany przez rosyjskie wojsko i przy którym znaleziono ID wydane na terytorium Rosji okupowanej przez NATO?
#wojna #rosja #timetraveller
  • 10
  • Odpowiedz
@Ion_cannon: Niestety nie. Przepadło jak kamień w wodę ;) Zadne słowa kluczowe czy frazy nie dają oczekiwanych wyników, a wydaje mi się, że nawet na wykopie kiedyś to widziałem.
  • Odpowiedz
@dafcior: No właśnie to nie to, tutaj gość przeniósł się w przyszłość, natomiast historia, której szukam dotyczyła podróżnika, który cofnął się w czasie i został schwytany przez rosyjskich żołnierzy. Jeśli dobrze pamiętam w historii pojawiał się motyw jakiegoś rosyjskiego oficera, który miał być roztrzęsiony, jak się potem okazało informacją, że przy zatrzymanym człowieku znaleziono dokumenty wydane przez siły okupacyjne NATO na terenie Rosji. Data wydania dokumentu była z przyszłości. ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@Ion_cannon: @yuio @dafcior

Znalazłem

Nierozwiązana tajemnica "norweskiego szpiega", Pokrowskiego.

W pociągu relacji Moskwa - Kijów czas płynie powoli i leniwie. Tak zatem - chcąc nie chcąc wszyscy siedzący w przedziale poznaliśmy się nawzajem, dzięki czemu można było usłyszeć od współpasażerów historie, o których nigdy nie doniesie radio, ani nie przeczyta się ich w żadnej gazecie.
Ta, jaką relacjonuję, jest związana z osobą nauczycielki matematyki, Taisy Iwanownej N. (zastrzegła sobie nazwisko), miłą
  • Odpowiedz