Wpis z mikrobloga

BTW co to jest projektowanie podróży luksusowych?


@s---k: organizacja wczasów z górnej półki, np. dla celebrytów, polityków. Rzeczy takie jak prywatny kierowca, przewodnik dostępny 24/7, prywatne plaże, jakieś loty helikopterem i inne takie pierdoły
@s---k: czemu nie? jeśli się dobrze wkręciła to już w tym wieku można takie rzeczy robić. a tinder jest modny i można różnych ludzi spotkać.

ja kiedyś na portalu randkowym (zagranicznym) poznałem dziewczynę, która była opiekunką dla dzieci. A kilka lat później zarządza kilkoma rezydencjami bogaczy i to ona teraz zatrudnia opiekunki do dzieci. Dla bogatych ludzi, bardzo ważne jest zaufanie, jak się zakręcisz wokół jakiejś bogatej rodziny i dasz im
W 3 dni zrobiłem z 300 par i miałem 1 (słownie: JEDNĄ) konwersację na poziomie.


@m-wjeczur: na darmowym koncie masz limit cos kolo 50 swipniec na 12 godzin, wiec to niemozliwe zebys mial tyle par. chyba ze masz platne konto.
@SmugglerFan: Miałem (bo #!$%@?łem, znudziło mi się prowadzenie nieciekawych rozmów z mentalnymi Karynami) płatne konto.

Zależało nam (bo w sumie Tinder był założony za zgodą i dostępem mojej partnerki) na nielimitowanych swipach, a że dość dobrze zarabiam - to nie było problemu.

Jeszcze jakieś pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@twojmlodszybrat: Już mi tak nie wlewaj, bo zostanę jeszcze większym narcyzem niż jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą, ona jest easy-mode (nie wmówisz mi, że nie miałeś podobnych wniosków), bo jest tak przeciętna i pełna projekcji, że aż mi jej w sumie szkoda.

I jeszcze te #!$%@? 4 języki obce XD. Bankowo ledwo duka po angielsku, ale tak to już jest z tymi kobietami - włączy taka