Wpis z mikrobloga

Też macie czasami takie wrażenie jakbyście chcieli się poddać, i wszystko wyrzucić co robiliście?

Ja mam takie uczucie czasami,że gdyby nie #looksmaxing oraz dobra baza w postaci całkiem niezłej bone mass na ryju, to bym się poddał całkowicie i po prostu poszedł w neet.

Ten świat nie chce młodych mężczyzn, programy dla kobiet, polityki robione pod kobiety czyli słynne wyrzucenie z mieszkania plus. Wyższy wiek enerytalny dla mężczyzn, i słuchanie jak opresujesz młode kobiety. Ich pogarda jeżeli nie wyglądasz co najmniej 6 na 10 i/lub jesteś minimum 1,85m. Na cholere spędzać noce dla lepszych zarobków, jeżeli p0lka będzie tobą pogardzać, bo wcześniej tobą też gardziła, tylko Chad nie chciał się ustatkować. Tracić zdrowie, czas, tylko po to, aby wzięła cie jakaś baba 5/10, bo tak panie wcale nie są takie piękne, przeciętna polka to 5/10, ale będzie cie traktować gorzej, bo uwaza się za 7/10, bo ma trochę par na tinderze i dostała trochę komplementów irl.

Tymczasem ty musiałeś pracować dłużej, uczyć się dłużej,żeby cie przyjęli na to samo stanowisko. Generalnie opłaca się przy tak skonstruowanym dla mężczyzn świecie jedynie,pójść do jakiegoś urzędu i pracować za jakieś 3700zl. Gry na konsoli są o wiele ciekawsze niż przebywanie z taką przeciętna babą. Przykładowo w takiej yakuzie, zarówno pośmiejesz się jak i wciągnie cie fabuła, a w przeciętnym filmie jaki bys oglądał z babą, nie ma nic interesujacego,poza chadem na ekranie.

Ja przykładowo uczę się programować tylko po to,aby zrobić geomaxxing i wyjechać do jakieś etiopii w poszukiwaniu naomi.

#blackpill #niebieskiepaski #przegryw
  • 10
@rosikk1: Spoko, tylko żeby tak pójść sobie na dłuższy neet to trzeba mieć tak na prawdę kupę kasy. Mi się marzy neet już od dawna tylko problem taki że mieszkam z rodzicami a oni kategorycznie nie uznają czegoś takiego jak "młody chłop który nie pracuje". Gdzieś po miesiącu zostałbym wyrzucony z domu, a na wynajem mnie nie stać.
@ZdejmijTenAbazur: Ujemne IQ wystarczy, spirać sobie adobe premiera albo jakiś inny profesjonalny soft do montarzu. Poucz się z tydzień, pisz do jakiś youtuberów że im zrobisz na początku za darmo a później koś kaskę. Do ileś tam złotych nie trzeba rejestrować działalności więc na początek powinno być ok.

Praca u janusza za 2.7k to jest strata życia. Z żebrania można więcej wyciągnąć.