Wpis z mikrobloga

Strumyk już jest live mam nadzieję, że obędzie się bez problemów technicznych i będzie online bez konieczności wyłączania.

Informacje będą aktualizowane na strimie kilka razy na dobę, bez zmian pozostają moje wpisy tekstowe na Mirko. Najpierw będę wrzucał content na Mirko a co zostanie wyplusowane trafi jako ważniejsza informacja na strimek.

Celem transmisji jest agregacja najważniejszych treści z kryzysu ukraińskiego do przystępnej formy konsumpcji. Wystarczy włączyć w dowolnym momencie transmisję na kilka minut by zapoznać się z aktualną sytuacją.

Jeżeli ktoś z Was ma dużo czasu wolnego i chciałby pomóc mi przygotowywać wydania wiadomości to zapraszam na PW.
Mile widziana osoba z biegłym rosyjskim, która pomoże mi lepiej weryfikować lub tłumaczyć rosyjskojęzyczne filmiki z telegrama.
#ukraina #rosja #wojna #obsww3
obserwator_ww3 - Strumyk już jest live mam nadzieję, że obędzie się bez problemów tec...
  • 11
@obserwator_ww3: zapowiada się super, tylko mała sugestia z dobrego serca - może jakieś statyczne tło zamiast kręcącego się globusa? Trochę utrudnia on skupienie się na filmiku, który pokazuje się na tym monitorku, zwłaszcza, że na dole przesuwają się paski z informacjami.
Musiałbyś stawiać własną platformę żeby się to utrzymało.


Oficjalny powód uwalenia transmisji to korzystanie z materiałów należących do kogoś innego.

Ewentualnie wlasny tag.


#obsww3 tutaj na wykopie prowadzę

@Swiat_bez_wojen: Właśnie sprawdziłem, że Vimeo umożliwia stream takich treści, ale usługa jest płatna 245 PLN/miesięcznie z płatnością na rok z góry (°°