Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś sposoby i by się podzielił jak spłacić kartę kredytową bez odsetek ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Mam ~10.000 pln długu, a bank co miesiąc ode mnie ciągnie po 100-150zł, a trochę jeszcze chciałbym z tym poczekać, gdyż mam teraz coś ważnego w planach, a więc no dosyć niewygodna sytuacja, szczerze - to zastanawiam się, czy kredyt by nie był tańszy od tego.

#banki #bank #kontobankowe #kartakredytowa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam ~10.000 pln długu


@user6: nigdy bym w takiej sytuacji się nie znalazł. A gdybym jednak jakimś cudem się znalazł, to po nocach bym ze strachu nie mógł spać. I zamiast spania bym po nocach pracował, zamiast myśleć o nowym kredycie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chcesz coś kupić?


@user6: jeśli poważnie chcesz to spłacić to według mnie również sprzedanie czegoś jak proponował @pingwinek_pikpoket jest dobrym pomysłem.

Tak ogólnie to na tych tagach ludzie Ci raczej nie doradzą, bo gromadzą one raczej ludzi, którzy nie mają doświadczenia w niemożliwości spłaty kredytów konsumpcyjnych.
Co Ci w ogóle można doradzić, jak 150 zł /mc to dla Ciebie za dużo. Ja bym pewnie w takiej sytuacji gdybym nie mógł spłacić z bieżących wpływów, to spłaciłbym z oszczędności, a gdybym nie miał oszczędności i nie mógł odłożyć, to bym pewnie coś sprzedawał, coś co nie jest mi niezbędne do
  • Odpowiedz
@voot: dzięki za odpowiedź, mając na myśli 150 zł miałem odsetki (350 zł spłata min + 150 zł odsetki, które wiadomo są bezzwrotne), spłata to nie problem, tylko trochę ból co miesiąc bezzwrotnie tracić 150 zł
  • Odpowiedz