Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Masterczulki: Przemyśleliśmy temat kota dokładnie. Terraria będą odizolowane, Różowa robi selekcję roślin w chacie, ja zamawiam skrzynkę gwoździ i 500 metrów rzepa co by przymontować wszystko co się rusza. Jednak Ci powiem że w hodowli gdzie byliśmy wszystko stało na luzie: jakieś figurki na półkach, szklanki na blacie itp
  • Odpowiedz
@fishery Zazwyczaj stronię od zaglądania komuś w portfel, ale nie szkoda ci pieniędzy i tego całego napędzania #!$%@? hodowli kupując rasowego kota, podczas gdy jest pełno darmowych dachowców czekających na dom? O wygląd raczej nie chodzi, bo dachowce też potrafią ciekawie wyglądać, tak że czym się kierowałeś przy zakupie tego kota? Pytam serio, bez hejtu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romek898: Nie szkoda mi. Nie jest to duża suma. Ucinając Twoje dywagacje na temat kotów to i owszem: interesuje mnie konkretny gatunek kota. Oczywiście wygląd się liczy jednak tutaj bardziej chodzi o charakter. Poczytaj o bengalach to się zdziwisz.
Ps: Nie, nie jestem przeciw tym bezdomnym: mam psiaka z schroniska, poprzedni też był schroniskowcem (5 lat siedział w schronisku).
Zaś wybór tego a nie innego gatunku zdeterminowany jest przez w/w suczkę
  • Odpowiedz