Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak ten Putin zamierza przeprowadzić tę inwazję skoro tu doniesienia o tym że 100 żołnierzy jest już 5 dni bez racji żywnościowych, na białoruskich wsiach miejscowi się skarżą, że ruscy żołnierze n------i robią b----l, pełno butelek i puszek zostawiają i handlują olejem napędowym xD xD xD.
A to wierzchołek góry lodowej, przy 180 - 200 tysiącach ludzi, można sobie tylko wyobrazić co się dzieje tam pod ukraińską granicą w ruskich wsiach.
Jeszcze ze dwa tygodnie postacjonują to zaczną się między sobą tłuc.

#ukraina #wojna #rosja
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rezydenttomek:
Armia to zbrojne ramię rosyjskiej gospodarki, które jest organem nacisku w celu wymuszania umów handlowych (patrz Nord Stream). Putin przeholował, bo myślał, że poparcie Niemiec wystarczy, nie wziął jednak pod uwagę Chin, które się na niego wypieły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreatCornholio: 200k nachlanych uzbrojonych ruskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam taką teorię, że Putin odkłada inwazję na kolejne dni nie dlatego, że Macron codziennie do niego dzwoni, a raczej dlatego, że po prostu armia jest pijana. Wcale bym się nie zdziwił jak by się okazało, że ten rozkaz do ataku o którym powiadomili Amerykanie naprawdę miał miejsce, ale dowódcy odpowiedzieli, że nie da rady, bo najpierw
  • Odpowiedz
Nie wiem jak ten Putin zamierza przeprowadzić tę inwazję skoro tu doniesienia o tym że 100 żołnierzy jest już 5 dni bez racji żywnościowych


@TheGreatCornholio: Ta setka to może jest już spisana na straty, dlatego ich nie karmią a oficerowie dali w długą ;)

Przypadkowo spadnie na nich "ukraińska" rakieta i powód do wojny gotowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz