Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, jakie zarobki są realne dla testera z 4 latami doświadczenia, głównie testy manualne, ale automatyzuję też w Selenium pod nieobecność testera auto w projekcie i jestem w tym raczej samodzielny, plus wiadomo SQL, calle z klientem więc B2 jest, Java na podstawowym poziomie.
Obecnie zarabiam 6k netto na UoP i nie wiem o jaką podwyżkę wnioskować. Z tego co widziałem w ofertach, to widły są naprawdę różne, od 5 netto do 15.

Piszę z anonimowych, bo mam tu znajomych na tagu, nie chcę się publicznie przyznawać ile zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#testowanieoprogramowania #tester

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620eaf540ff018f7aca6c2be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 10
Tester: Popatrz oferty na nofluffjobs czy justjoinit, tak jak mówisz widełki są różne, ale tam dokładnie podają zwykle czego wymagają, przy 4 latach expa to myślę, że powinieneś mieć nawet drugie tyle co masz.

Sam mam troszkę ponad rok doświadczenia i niecałe 5k netto i tam przeglądam co jakiś czas oferty więc jestem wydaje mi się w temacie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam dosyć podobne doświadczenie, tylko trochę więcej automatyzacji to oferty dostaję średnio 700-900 za MD na b2b, ale ostatnio dostałem też 1100 za manuale, więc serio bardzo zróżnicowane stawki są. Polecam rozwijać się w automatach jak najmocniej to po 2-3 latach 15k luźno (brutto na pewno :))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jak z pracą zdalna? Przetrwała i nadal firmy pozwalają na taką formę, czy już wracają do trybu stacjonarnego, bądź hybrydowego?