Wpis z mikrobloga

#dj #sprzet #dylematyzyciowe

#!$%@?... Chcę w końcu kupić sobie sprzęt do dj'ki ale mam około 600-700 zł i dylemat. Mogę kupić za to kontroler midi do PC (nie posiadam laptopa) albo 2x Pioneer CDJ-100. Problem w tym że znalazłem CDJ100 w idealnym stanie ale to staruszek... skończyli go produkować chyba w 2002-2004 roku i nie wiem czy by coś nie padło szybko. Dodatkowo wydaje się że format CD w dzisiejszych czasach w tej branży wymiera i mało kto tego używa (teraz pendrive'y są w ruchu) Z drugiej strony żeby zagrać na domówce/w klubie gdzie przynosi się własny sprzęt mogę zagrać zawsze a do kontrolera potrzeba laptopa którego nie posiadam. Kontroler na rok 2013 to jak najbardziej dobra opcja tyle że istnieje opinia że jak kupie kontroler to nie nauczę się grać (gówno prawda ale fakt że w software mamy podane wszystko na tacy)

#!$%@? mać 700 zł to dla mnie masa pieniędzy a roboty aktualnie brak. Co wybrać? ಥ_ಥ

  • 5
@draqul: Taka opcja też odpada :D Chyba że wszystko co mam "przepiszę" na kogoś innego i komornik mi nic nie będzie mógł zabrać a ja nie będę spłacać bo nie będę miał z czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klik34: no właśnie widzisz - w umowach potrzebne jest zaufanie i podsatwowe wartości moralno-etyczne. Ja ze swojej strony jestem w stanie te minimum zagwarantować :)
@klik34: w sumie nie taka śmieszkowa. Mam trochę zamrożonego kapitału i nie mam pomysłu co z nim zrobić. Lokaty odpadają, bo infacja i podatek zje zysk. Pożyczki społecznościowe typu kokos też są niepewne.