Wpis z mikrobloga

@josedra52: a na kogo nie ma hejtu na tym portalu? xD
Panuje tu pewna zasada- nic tak nie boli przegrywa jak inny przegryw wychodzący z przegrywu.
Chłop może nie do końca rozgarnięty w wielu kwestiach i niektóre akcje są zabawne ale przynajmniej robi to co lubi i na tym zarabia. Wykopki za bardzo się wkręcają w czyjeś życie (zapominając o swoim) i dowartościowują się czyimś drobnym potknięciem za które zgarną
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: i co, dowartościowales się już hejtujac przegrywów hipokryto?

Ale i tak nie masz racji, chodzi o nie wywiązywanie się z obietnic wobec widzów, zupełne ich olewanie, skąpstwo i narzekanie na problemy, które wynikły mimo tego, ze wszyscy mu mówili o tym od samego początku. Czarę goryczy przelało banowanie na yt każdego, kto o tym wspomina.

Do czasu gdy gejmen nie banował za komentarze nie było hejtu na Wykopie.

Pomijajam
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna: nie siedzę mocno w uniwersum, jakie obietnice?
Jak jakieś zbiórki i olanie tematu to rzeczywiście słabo ale jesli kogoś rzeczywiście irytuje jego osoba i zachowania, to po co oglądać i się denerwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: guilty pleasure, oglądasz i zalamujesz ręce jednocześnie xD

Odyn to mocny hipokryta i odklejeniec, ma to niestety związek z jego postępująca choroba psychiczna. Nie przeszkadza mu to jednak w otwartym wyśmiewaniu innych chorób psychicznych nosząc koszulki w stylu „wygrałem z anoreksja”.
  • Odpowiedz
@Vadzior: to po #!$%@? składać jakieś obietnice, albo jest się poważnym człowiekiem i słownym przede wszystkim, albo jest się odynem co ma w pompie widownie i płacze później po kątach że chlipu chlipu haterzy i nie chco oglądać.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Ja bym się jakoś obietnicą randoma z internetu nigdy nie przejął.
Chyba jestem Odynem bo praktycznie codziennie stawiam sobie jakieś obietnice/plany których później nie spełniam xD
  • Odpowiedz
@josedra52: Klasyczna sprawa, komentarze na YT są regularnie usuwane więc jakakolwiek krytyka tam nie może mieć miejsca. Dlatego przeniosła się tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz