Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad słuchawkami AirPods Pro jednak gdzieś przeczytałem że przy tych wszystkich plusach mają minus w postaci małej ilości basów i tutaj lepiej wypadają np. słuchawki Sony.
Faktycznie AirPodsy mają mało basu czy sony mają go po prostu za dużo?

#sluchawki #apple #airpods #sony
  • 5
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: airpodsy muszą głęboko w uchu siedzieć, żeby bass byl znośny. Wymaga to częstego poprawiania ich pozycji.
Z drugiej strony są niewielkie i można w nich nawet spać na boku.

Sony ma za to lepszy dźwięk i lepszy ANC.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: jakość dźwięku jest trochę ograniczona ze względu na konstrukcje. Nie ma co oczekiwać, że douszne słuchawki takich rozmiarów będą miały wyjątkowo głęboki bas.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: dla mnie bas jest w pełni akceptowalny. Mam też Audiotechniki, które były droższe i tam bas jest niezauważalny. Ale ja tam się nie znam, audiofilem nie jestem. Polecam podsy
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: ANC w aiprods pro jest bardzo średnie, podobno sony ma znacznie lepsze. Jak z basem to nie wiem, dla mnie ogólnie aiprods brzmią tak sobie ale od pchełek nie ma co cudów oczekiwać. Największy plus to super integracja i wygodna obsługa i automatyczne parowanie ze wszystkim i aktywne stereo
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Ja ze swojej strony powiem, że podsy są #!$%@? XD. Drugi raz lecą na gwarancje, bo to anc to sie #!$%@? mam wrazenie co drugiej osobie wtym gównie. Chyba sprzedam w #!$%@? podsy i kupie sony. @LeSmoke: Wiesz może jak Sony łączą się z iPhonem? Wszystko jest git czy mimo wszystko duża przewaga podsów
  • Odpowiedz