Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rosół a ja zapomniałem kupić makaronu. Zostało mi więc zrobienie go samemu. Tak więc od 6 rano wałkowałem w kuchni ciasto na makaron. xD Robiłem go pierwszy raz w życiu, na razie wygląda dobrze, później zobaczę jak będzie smakował. ;) Oczywiście przesadziłem z jego ilością, więc chyba będę jadł rosół przez trzy kolejne dni. xD #gotujzwykopem #jedzenie #makaron
Sebik89 - Dzisiaj rosół a ja zapomniałem kupić makaronu. Zostało mi więc zrobienie go...

źródło: comment_1645339069TvbLkaudGGKccDvQKIl5TB.jpg

Pobierz
  • 26
@emesc Dzięki za odwrócenie, spodziewałem się, że wykop sam mi obróci ale tym razem tak się nie stało. xD
@Gustavo_Fring Zjem ile dam radę a reszta pójdzie do suszarki i będzie do rosołu za tydzień. ;) @Felonious_Gru Mówisz? Może spróbuję. ;) @GrochowskiAlladyn Niezwykle prosty. Mąka typ 450 najlepiej, tutaj 4 szklanki, 2 łyżeczki soli, 2 łyżki oliwy, i tu dałem 6 jajek dużych wiejskich. Mieszasz, zgniatasz i masz zbita masę, która musisz
@mistejk Nie chodzę do żabki, bo mam awersję do sztucznych brwi, wręcz boję się tego.
@Eustachiusz Tak mam zamiar zrobić. Z tym, że użyję suszarki żeby było szybciej.

@SORAYA1290 > Niezwykle prosty. Mąka typ 450 najlepiej, tutaj 4 szklanki, 2 łyżeczki soli, 2 łyżki oliwy, i tu dałem 6 jajek dużych wiejskich. Mieszasz, zgniatasz i masz zbita masę, która musisz zostawić w spokoju na 30 minut, a potem to rozwałkowujesz i od