Wpis z mikrobloga

Podsumowując galę:

- pierwsza gala Freakowa - wiadomo jest że nie będą tego organizować jak FEN czy KSW
- według mnie trochę nie dopasowane walki, tzn: osoby np: Medusa z tym żigolo - #!$%@? to wiadome było że mu Medusa #!$%@? w parterze, dalej - Sobota vs Barber - oki, fajnie, taka na przetarcie, ale jednak Sobota zasługiwał na kogoś poważniejszego, Kossakowski i ten zjeb Kapela - wiem że chcieli dymy zrobić, ale #!$%@?, ten z antifą wyskakuje, wcześniej całowanie "ziemi, jak JP, 2137 na klacie - powiem tak, nie którzy z tego bekę mają, ale to już niesmaczne, chociaż kto wie ten wie że to troll, który zgarną kase za kolejnego trolla Kossakowskiego który będzie startował w wyborach xd
- Kamerzysta - Kruszwil, typowe, żeby jakimś main eventem niby zaskoczyć
- walk kobitek - poraża, ale to jak wszystkie walki, tak jak i w fejmie Szpilki "narzeczona" jakiś pas itd a #!$%@?ła

Ogólnie gala dla mnie wrażenie w pytę, serio jak na pierwszą ich galę w pytę, zaraz tutaj ktoś wyjedzie z Fejmem - oni przecież jeszcze gorzej zaczynali, tylko byli pierwsi, mieli hajs i to ich uratowało, teraz oni by mieli PPV za 5zł, rynek się zagęszcza i trzeba mieć jeszcze więcej hajsu, lepsze warunki finansowe - żeby wbić się w rynek z przytupem - według mnie gdyby Soroko, #!$%@?ł Stiflera było by jeszcze lepiej - ale co pały go zgarnęły i tyle.

Jeszcze, moje spostrzeżenie - kto normalny do studia Nitra zaprasza, przecież to typowy patostrimer który liże boxdelowi żeby wykorzystać i zasięgi fejm i odwrotnie, to co ma powiedzieć? że genialna gala PrimeMMA? no sorry, nawet go nie wpuszczać, bo za 2-3 dni bedzie Boxdel z Ulfikiem jechał Prime, co było nie tak.

Dla mnie to 3 federacje frikowe - będą się utrzymywać na rynku, po prostu, raz że nie organizuje się gal co miesiąc, a dwa że na pewno będą sobie podbierać zawodników. Zobaczycie że do PRIME jeszcze i Tańcula zawita, Pająk, Arab itd, wiecie czemu? bo mogą.

Aktualnie ja to widzę tak jak Prime, HL, Fejm - nie zaczną tworzyć nowych zawodników to będzie krucho, zobaczcie chociażby HL czy Fejm, wszyscy nagle na te same pomysły wpadają czyli #!$%@?ć wszystkich z Teamów X i tej drugiej xd.

Prime żeby było TOP1, a z ich budżetem jest to możliwe, to muszą zacząć tworzyć nowych charyzmatycznych zawodników, i lepiej dobierać walki, nawet te słabsze, ale lepiej dobierać. Wtedy boxdel i malik będą mieli spocone gacie - zresztą już pewnie mają, bo można się śmiać, ale na tym polega show freaków, czyli dymy, show, dymy, #!$%@? umysłowe itd. Dlatego zbyt poważna gala nie może być bo skończy jak FEN, a jeszcze trochę i KSW podupadnie bo co msc nie będą mieli kogo wystawiać.

Ogólnie rozpoznanie PRIME musi zrobić, Kasjo wie z czym się je ten świat i wie że taki Muran to jak chorągiewka, raz tu, raz tam zawalczy i jakoś jest, ale im i tak o $$ chodziło od początku i plan starego Murana wypalił.

Malik czy boxdel/gola też muszą pomyśleć nad kimś nowym, bo jechanie jednych i tych samych, a jak ktoś nowy się pojawi to zapominają o nich - do niczego nie doprowadzi.

#primemma
  • 4
@sesesesese:
- Stifler #!$%@?ł Soroko, ktory potem sie rozpłakał
- Kapela po nokaucie usiadł na łeb Kosakowskiego
- Hecman wyrzucił typa za oktagon
- Pzy walce murana z kasjo wleciał jego ojciec i chciał #!$%@?ć kasjuszowi
- rozpara przebrał sie za medyka zeby wejść na gale
- kamerzysta znokautował kruszwila w 17 sekund