Wpis z mikrobloga

#przeprosiny #oswiadczenie

Serdecznie przepraszam użytkownika @simono za poważne straty psychiczne powstałe w wyniku wklejania obrazków ze smokiem. Oświadczam jednocześnie, że dalej będę to robił, a pan jest niemądra osobą. Jednak żeby nie było tak źle, po prostu będę to robił znacznie rzadziej. Ponadto należy pan do spisku Krogańskiego przeciw galaktyce i knuje ze Żniwiarzami by wszystkim zaszkodzić.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gorion103: Oglądam go. Razem z Tron:Uprising tworzą niesamowity duet bardzo dobrych seriali animowanych. Ponadto niesamowicie o---------ą się z dodawaniem napisów do niego.
  • Odpowiedz
@qnebra: No ba :D.

Tylko, albo mi się wydaje bo zainteresowałem się modelowaniem, vfx itd.(zresztą ta bajka mnie zainspirowała :D) Albo ten serial jest słabszy graficznie od oryginalnego filmu, co oczywiście jest logiczne.

Zresztą How to train your Dragon 2 wychodzi dopiero za dwa lata :f.
  • Odpowiedz
@Gorion103: Ja bym dajmy na to chciał by odcinek wychodził raz na dwa, trzy miesiące. Ale za to trwający po 40 minut jeden, ze scenariuszami Moffata (gość od Sherlocka i Doctor Who, pisał także Przygody Tintina) i innych czołowych scenarzystów, dopieszczony wizualnie i z muzyką Powella lub Davisa (gościa od Matrix).
  • Odpowiedz
@qnebra: Klimat totalnie nie pasuje do smoka. No chyba że jakaś epicka bitwa z jebutnym dinozaurem, ale w serialu nic takiego zapewne nie będzie.

Oglądam go tylko ponieważ jestem fanem Smoka. :f
  • Odpowiedz
@Gorion103: Takie połączenie przebojowości muzyki Powella z epickością muzyki Davisa to chyba by mogło genialnie pasować. Zwłaszcza, że Don ma już doświadczenie z bajkami:

http://youtu.be/SUTic1r6k9k

podają jako autora Randiego Newmana, ale utwór jest wprost przesiąknięty stylem autora muzyki od Matrix.
  • Odpowiedz
@qnebra: Na dramatycznej muzyce w filmach się nie znam :p.

Teraz ten serial jest taka popierdółka, żadnych poważnych problemów. (Obejrzałem dopiero z 3 odcinki wiec nie wiem co jest dalej) Co najwyżej jak uszczęśliwić jednego mieszkańca wioski albo coś w tym stylu :f.
  • Odpowiedz
@Gorion103: Zależy gdzie oglądasz, ja na przykład oglądam na iitv.info, ale będę musiał gdzie indziej tego poszukać, bo nawet angielskich napisów nie mają do połowy odcinków.
  • Odpowiedz