Wpis z mikrobloga

@n0002: był w sklepach, był tez handel "bazarowy" typu dogasająca już (lub wygasła) Giełda Komputerowa przy klubie "Stodoła" w Warszawie. GBA nie miałem, mam klasyczny i Colora. Jedyną kolorową grą jaką posiadałem to był Earthworm Jim: Menace 2 the Galaxy, polecam. Nie wiem czy na GBA nie jest jakaś inna wersja, bo coś mi świta że GBA miał trochę większy wyświetlacz niż GBC i chyba wiązało się to z wyższą rozdzielczością.
dogasająca już (lub wygasła) Giełda Komputerowa przy klubie "Stodoła" w Warszawie.


@evolved: Właśnie tam byłem miesiąc temu. Widok taki, że aż przykro patrzeć. 3-4 stoiska na krzyż z jakimiś kompletnymi śmieciami i ze dwie osoby sprzedające używane gry na PS3, X360 i PS4. Stan i ceny tych gier takie, że już bardziej opłaca się kupić na allegro z płaceniem za wysyłkę. Także giełda teoretycznie funkcjonuje, ale praktycznie jest już martwa. A
@101101101: fakt, internet wygryzł takie stoiska, szybciej, taniej, wygodniej. Na takich bazarach kupują już raczej tylko ludzie, którzy znają te miejsca i nie umieją w internety.