Wpis z mikrobloga

@moon_bluebird: Teraz to mi bardziej o mieszkanie chodzi bo już i sanium i nissorun i ortus pryskam a przędzior to ma w dupie i dalej sobie żyje. Ponoć żywią sie też innymi roztoczami, pyłkiem i strzępkami grzybni, żarcia mu nie zabraknie raczej. Przy okazji jakby jeszcze sie okazało że żre też kurzowe roztocza to dwie pieczenie na jednym ogniu bo uczulenie a dobroczynek chyba nie uczula z tego co udało mi
@Niewiemja: jeśli nie będziesz miał problemu z pasożytami typu wciornastki, mszyce, przędziorki czy ziemiórki to raczej bym go sobie darował, szczególnie na etapie mieszkania. Weź też pod uwagę że one lubią wilgoć, w mieszkaniu obecnie masz raczej niskie wilgotności z uwagi na ogrzewanie.
@FuczaQ: pryskaj czymś z permetryną (najlepiej większe stężenie - 1%), ale to cholernie twarde zawodniki do zwalczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z preparatów które mogę polecić to aspermet, który trzeba rozcieńczyć do powyższego stężenia. Poza tym przyda się jako impregnat przeciw kleszczom na spodnie przy wypadach do lasu/łąkę