Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: wśród facetów nie liczy się wygląd tylko zaradność. Jak coś #!$%@? a pracujesz z samymi facetami to masz łatkę i można drzeć z ciebie łacha. Pracuje teraz z kobietami i są takie spiny czasami o głupoty że szkoda gadać. A weź niech której się przytyje po świętach to jest dopiero jazda :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: wygląd i zachowanie. Mam same MILFy które o sobie dbają, ładnie pachną, fryzurki, paznokcie a jest jedna młoda co ma #!$%@?. Najgorsze jest to że od niej brzydko pachnie kotami. Nikt nic nie mówi bo głupio tak zwracać uwagę ale starają się jej unikać.
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: dziewczyna na maksa przeciętna i na pewno nie jest brzydka. Mi się takie podobają chociaż sam w moim mniemaniu jestem powyżej średniej (nie narzekam na powodzenie - jestem nawet wysoki i całkiem przystojny). Pewnie z delikatnym makijażem byłaby bardziej atrakcyjna. Mam sporo brzydszych od niej koleżanek, które nie są dla mnie atrakcyjne. W mojej pracy nie oceniamy ludzi przez pryzmat wyglądu, ale to korpo z naprawdę inteligentnymi ludźmi (wysokie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rezolutny_smakosz: przeciętna czyli brzydka. W zestawieniu z jakąś Julka 7/10 wygląda tragicznie. Nie wiem po co tak usilnie chcesz zanegować fakt. Ludzie poerdzielom nam brzydkim że nie jesteśmy tacy brzydcy a później i tak nas za ten wygląd wysmiewaja. A w wysokie morale osob na stanowiskach i wyzyszym wykształceniem nie wierzę. Wiem jacy są i jak traktuja kogoś gorszego od siebie.
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: no to chyba żyjemy w innym świecie. Po pierwsze napisałem, że jest dla mnie atrakcyjna. Dla mnie definicja przeciętności oznacza, że ktoś nie jest wyjątkowy z wyglądu, ale też nie jest brzydki. Oczywiście, że wygląda gorzej niż Julka 7/10, ale to wciąż nie oznacza, że jest brzydka. Teraz dałbym jej 5/10, a z makijażem pewnie wskoczyła by punkt czy dwa w górę stając się w pewnym sensie Julką. Jak
  • Odpowiedz