Wpis z mikrobloga

Mirki, różowa chce sobie kupić iPhone 11 lub 12 mini, budżet do 2500zł.
Mam cztery pytania.
1. Który Waszym zdaniem będzie lepszy? Ze znaczących różnic wypatrzyłem chyba tylko rozmiar ekranu (chyba na plus dla 11, bo większy, a nadal jest nieduży jako cały telefon), rozdzielczość i technologię (na plus dla 12 mini). W jakieś hiper-bajery typu skaner twarzy pewnie nie będziemy się zagłębiać. Istotny jest na pewno aparat.
2. Widziałem już nie raz akcje z oszukanymi iPhone-ami, a rozważamy zakup przez OLX (osobiście, nie wysyłka). Po czym poznać ewentualny bubel?
3. Czy te podstawowe 64GB szybko się zapełnia zdjęciami? Aplikacji jakichś wyszukanych i rozbudowanych raczej nie będzie, gier też nie. Ewentualne 128GB byłoby w zasięgu pewnie tylko w przypadku 11.
4. Są jakieś sprawdzone sklepy z używanymi iPhone-ami w dobrym stanie i w atrakcyjnych cenach? Coś mi się obiło o uszy, że da się tak kupić, ale niestety nie wiem gdzie, nigdy nie interesowałem się tą marką.
#apple #iphone #telefony
  • 9
@Kolorowezworki: Nową 11 można kupić na stronie Apple przykładowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostępność pokazuje u mnie 3 - 5 dni zarówno dla 64GB jak i 128GB. 11 nie zostały wycofane po premierze trzynastek stąd nadal można kupić nowe. W X-Kom też coś mają. W Euro AGD też są tylko coś przekombinowali ceny.