Wpis z mikrobloga

Fajny ten tag, taki jak komentarze u gapcia czyli full cenzura, poziom kin i filmów machaja,

Dzis pisząc ze pracuje i straciłem 3 palce dowiedzialem sie od Justyny ze jestem kolejnym patusem z karyną, życzę Ci Justyś żebyś trafiła na miękkiego chłopca z instagrama jako męża który ani razu w nocy nie wstanie do dziecka zeby dać butle bo będzie to źle wyglądało na instagrama jak wstanie z worami pod oczami :) bawcie sie dobrze w dalsze hejterstwo bez argomentow :)
#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
@RyugaHideki: 350? przecież tu codziennie komentuje tylko kilka tych samych osób którzy w większości maja poważne problemy z … publikowałem screenshoty jak się żalili wcześniej o swoich dolegliwościach ale jak zwykle moderacja usunęła bo się tego wstydzą. Ale za to bezpiecznie mogę napisać ze tez w dużej mierze są mitomanami. Pamiętajcie TYLKO SYN! Nigdy córka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać
LuckyStrike - @RyugaHideki: 350? przecież tu codziennie komentuje tylko kilka tych sa...

źródło: comment_1645241326XY6rxKBYxC8WVRgUh2Wv1e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GdzieJestJun: to nie lotnisko, nie musisz ogłaszać swojego odlotu ;)

Jak bierzesz takie rzeczy do siebie, to uguem średnio polecam wykopy i internety
  • Odpowiedz