Wpis z mikrobloga

@klekseusz: Ok, teraz juz jesteś moim przyjacielem i potencjalnym chłopakiem. To chyba ten czas gdy #rozowepaski friendzonujo niebieskich.

A więc sory @klekseusz, jesteś naprawdę wartościowym chłopakiem, świetnym mirkiem ze świetnym poczuciem humoru - a Twoje żarty o usunięciu konta zawsze śmieszo mnie tak samo i naprawdę lubie spędzać z Tobą czas ale... zostańmy przyjaciólmi.. Nie zaslugujesz na mnie..


Nie zasługuję na Ciebie, ( #fixed ) znajdziesz sobie lepszą mirkówne...
@TadeuszSynZygmunta: trzeba niszczyć atencyjne różowe paski, póki są w zarodku. Nie widzisz co tu się dzieje? Za miesiąc, bądź dwa kiedy zdobędzie odpowiednio dużo atencji i obserwatorów, wrzuci swoje zdjęcie, mireczki zaplusujo, a kiedy sie okaże hot różowym paskiem, to ludzie tego nie zapomną. Pojdą ostrzeżenia, później bany i każdy może zginąć w boju za głupie zdjęcie. Powtórka z Evenstar gwarantowana...
@Woozie321: jak można wogóle publicznie zamieszczac takie rzeczy na wykopie? ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana to usuń konto i zachowuj sie jak człowiek a nie takie głupoty wypisujesz

@Nolimit: Owszem. lennyfejs.psd
@klekseusz: No wiesz, pewna legenda głosi że nie jestem różowym paskiem, więc zdjęcia nie wrzucę, by tej teorii nie popsuć, a bana nikt nie dostanie. Możesz spokojnie mnie plusować. xD
@MaxiimumR: (#) nie chodzi tutaj o wykop mnie ale wogóle ogólnie o zasady mirkowania żeby mieć jakąs godnosc bo mirki atencji tak tanio nie szukaja a ty czemu na mirko spamisz co? no powiedz dlaczego spamisz na mikroblogu?brak mnie słów ale jakbyś miała pojęcie chociaz i sięgnęła po posty @lechwalesa i poczytała sobie to może byś się odmieniła .