Wpis z mikrobloga

Oglądam ten HP na części, bo na raz nie jestem w stanie tego przyjąć i to jest jakaś masakra :D Argumentacja Korwina to jest żart z ludzi, którzy mają coś więcej, niż kasztana w głowie xD

przykład z 54 minuty:
JKM: Trzeba być agresywnym w biznesie (Korwin jak wiadomo to wielki biznesmen i się na tym zna xD)
Stanowski: Można, ale nie trzeba (Stanowski ofc żadnego biznesu nigdy nie prowadził, więc się nie zna xD)
JKM: Nie no pan żartuje (To jest to słynne zaoranie lewactwa pewnie xD)

I tak jest co chwilę i są dzbany, którzy piszą, że Korwin zmasakrował Stanowskiego, gdzie ja żyję :D

#hejtpark #korwin #bekazprawakow #polityka
  • 6
Lewak: Nie, wcale nie bo pani Halińcia co ma warzywniak wcale nie jest agresywna.


@milymirek: masz jakieś #urojeniaprawakoidalne, bo nikt tutaj nie mówi o Halińci co ma warzywniak. W przeciwieństwie do Korwina, który całe życie siedzi na piździe i robi z siebie błazna, Stanowski faktycznie coś tam jednak w biznesie działa i ma większą na ten temat wiedzę od Krula.

Udało się to obejrzeć całe i ofc korwin się zna
masz jakieś #urojeniaprawakoidalne, bo nikt tutaj nie mówi o Halińci co ma warzywniak. W przeciwieństwie do Korwina, który całe życie siedzi na piździe i robi z siebie błazna, Stanowski faktycznie coś tam jednak w biznesie działa i ma większą na ten temat wiedzę od Krula.


@sebusik: To że ktoś ma z kimś dobry układ, dobrze się dogaduje, po przyjacielku nawet, to nie znaczy że najlepsi nie zdobywają przewagi dzięki swojej
To że Stano coś mówi, to nie musi być prawda.


@milymirek: ale jak za to korwin coś powie albo ty to już prawda jest na 100%?

Akurat tego to on nie powiedział i ładnie pokazałeś jak słuchałeś. xD


@milymirek: użyłem skrótu myślowego, ofc powiedział, że jest cieplej, ale to niekoniecznie przez człowieka (xDDD) i że tak ciepło na ziemi już było w 1000 którymś tam roku (xDDDD) i że w
ale jak za to korwin coś powie albo ty to już prawda jest na 100%?

użyłem skrótu myślowego, ofc powiedział, że jest cieplej, ale to niekoniecznie przez człowieka (xDDD)


@sebusik: Masz naprawdę tragiczny poziom argumentowania.
Myślę że wystarczy na dziś.

że w ogóle jak będzie cieplej o 2 stopnie, to wtedy w Warszawie będzie tak jak w Katowicach. Totalna ignorancja i niezrozumienie tematu przez starego pryka.


@sebusik: Zgadzam się z