Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: a potem płaczą ze gwałty ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście to nie jest wina kobiet, tylko stuknjetych zboczeńców, którym na widok cycka #!$%@? :p Żadna edukacja seksualna na to nie pomoże, bo to nie przesądzi o tym czy ktoś zostaję świrem, czy nie.

Śmieszne jest też to, ze taki ubiór służy głównie do manipulowanie mężczyznami, więc kobiety wykorzystują swojej walory w skrajnie seksistowski sposób.

Ale to mężczyzni są źli ( ͡° ͜
@Lapidarny: @betteroff: no nie wiem co te kobiet. Jak pójdziesz w bikini w zimie do sklepu to 100% będzie miało nieprzyzwoite myśli.

Tak samo jak ktoś kto nosi zegarek za 500 000$ to pewnie pomyślisz o kurde ale bogacz a nie" a w sumie pewnie jest biedny i ktoś mu go podarował z litości"

Jak się ubierasz wyzywająco to takie właśnie myślenie facetów będzie.

Jak nie jesz dwa dni i
@choochoomotherfucker: Jakbyś kiedyś obracał sie w towarzystwie naprawde mocno seksownie ubranej kobiety, to może zrozumiałbyś o co kaman.
Ładne dziewczyny pewnie przyznają rację, ze jak się odwala to liczba spermiage zwiększa się.

Najłatwiej określić wszystkich mężczyzn jako gwałcicieli, co nie? Ze to nasza wina. Nie ze to wina chorych jednostek, tylko ze swiadomy zdrowy chłop lubi czasem kogoś zgwałcić, bo tacy są mężczyźni.

To się nie dziwta ze rodzi sie kondrarfumentwcja,
Tak oczy owak wyzywający wygląd jest właśnie czynnikiem sprawczym że faceci mają takie myśli.


@balbezaur: gorzej jak trafi na jakiegoś świra, który sie podnieci i znacznie pajacowanie.

No ale nie powiesz ze to wina kobiety, bo w sumie to nie jej wina.

Tak samo jak wejdziesz do klatki lwa, to nie twoja wina ze cię zje. To natura kazała kotu atakować! Przestań już oceniać ofiarę!
@Nabuhodozur: właśnie to miałem na myśli że jeśli przejdzie do czynów.

Jeśli zagada to jest ok, ale właśnie słusznie zauważyłeś a do tego się odnosiłem że może trafić na kogoś kto jest nie spełna rozumu nie panuje nas popędami, nie uznaje utartych granic społecznych dotycxachch zachowań nieetycznych w przestrzeni publicznej ani też zachowań podlegających pod kodeks karny czy cywilny
Co xD Gdzie tak napisałam? No liczba spermiarzy zwiększa się, ale to nie oznacza, że od razu trzeba taką kobietę gwałcić, co to za chora logika w ogóle


@choochoomotherfucker: ale jakie trzeba

Nikt tak nigdzie nie napisał. Chodzi jedynie o minimalizowanie zagrożenia.

Ja, jako super przystojny i bogato ubierający się dżentelmen, nie chodzę po miejscach gdzie dominują Sebixem, bo mnie okradną.

Profilaktyka panie!

Co wy z tym macie, ze trzeba kogoś
a potem płaczą ze gwałty ¯_(ツ)_/¯

Oczywiście to nie jest wina kobiet, tylko stuknjetych zboczeńców, którym na widok cycka #!$%@? :p Żadna edukacja seksualna na to nie pomoże, bo to nie przesądzi o tym czy ktoś zostaję świrem, czy nie.

Śmieszne jest też to, ze taki ubiór służy głównie do manipulowanie mężczyznami, więc kobiety wykorzystują swojej walory w skrajnie seksistowski sposób.

Ale to mężczyzni są źli ( ͡° ͜ʖ ͡
Jak ktoś się nie umie pohamować no to w nim jest problem


@not_me: dokładnie o tym piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jest jeszcze jest temat partnerów przemocowców i alimenciarzy. Dlaczego wszyscy obywatele mają się zrzucać na pomoc patologii? kto tym kobietom kazał wiązać się z Sebixami? A potem płaku płaku, bo bije, gdzie jest fundusz alimentacyjny. Chcącemu nie dzieje się krzywda.